Czerwcowa Fighters Arena w Józefowie odwołana – znamy szczegóły kolejnej rozpiski

03 Czerwiec 2013
Czerwcowa Fighters Arena w Józefowie odwołana – znamy szczegóły kolejnej rozpiski

Od kilku dni w środowisku zawodniczym słychać było o wycofaniu dwóch uczestników czerwcowej rozpiski Fighters Arena 9 w Józefowie, postanowiliśmy więc wyjaśnić informację u źródła. Po porannej rozmowie z właścicielem FA – Marcinem Jesiotrem, usłyszeliśmy, że organizacja przesuwa termin dziewiątej gali na inną datę i miejsce. Koniec końców, jest też pozytywny aspekt powyższej decyzji:

Gala w Józefowie miała być galą na której odbędzie się walka o pas Mateusza Strzelczyka (ale przegrał na FA 8). Spodziewaliśmy się zobaczyć tam również Roberta Jocza, ale ten także nie zawalczy (z powodu kontuzji), dlatego odpuszczamy ten mniejszy event i przygotowujemy się na dużą galę w październiku. FA 9 będzie w Lublinie, 12-go października. W walce wieczoru wystąpi Adam „Maja” Maciejewski. Poza nim wystąpił Łukasz Chlewicki. Jeżeli się uda, to zestawimy go z Niko Puhakką. Byłby to pojedynek w catchweight na -73kg/-74kg.

Przy okazji usłyszeliśmy kilka słów odnośnie Michała Kity, który na majowej gali przegrał pojedynek o pas z Amerykaninem D. J. Lindermanem.

Z Michałem Kitą współpracujemy dalej i podczas gdy on właśnie dojeżdża do Zabrza, my bukujemy mu termin na listopadowy pojedynek u siebie w Zabrzu.

Do jutra na oficjalnej stronie Fighters Arena pojawi się komunikat o planowanych zmianach.

Komentarze

 • tomox

  a już przyzwyczaiłem się do FA co miesiąc ;P

 • Pako

  może i lepiej 🙂 bedzie jeden wiekszy event,wiecej znajomych zawodników 🙂 jak dla mnie czad….Yahoo

 • vooodyn

  Lublin, bardzo fajnie. Pewnie się wybiorę, jednak jestem pewien, że przy takich cenach biletów jakie były w Bełchatowie nie ma szans na zapełnienie hali. To bardzo cpecyficzne miasto i ciężko jest ściągnąć ludzi na jakiekolwiek wydarzenie. Mamy Mistrzynie Polski w piłce ręcznej a na mecze przychodzi po 200 – 300 osób przy cenach biletów chyba coś między 10 – 20zł, tak więc warto przymyśleć tą kwestię.

 • inTGrity

  Szkoda, fajnie się ogladało gale w OS