Finał 2-giej serii programu MMASTER na gali GMC 4 i na TVN Turbo

26 Czerwiec 2013
Finał 2-giej serii programu MMASTER na gali GMC 4 i na TVN Turbo

Lipcowa gala German MMA Championship 4, o której informowaliśmy na naszych łamach wielokrotnie, to prawdziwa gratka dla fanów sportów walki pod wieloma względami a teraz doszedł kolejny, być może decydujący czynnik dla której warto poświęcić jej nieco więcej czasu, czyli pierwiastek polskiej telewizji TVN.

Zaczynając od najważniejszego powodu dla których powinniście się zainteresować eventem GMC 4, czyli aż czterech polaków na karcie walk, po aż siedemnaście a w sumie docelowo nawet dziewiętnaście pojedynków na jednej gali!

Jakby tego było mało, przed chwilą otrzymaliśmy informację od SMT, że na tej samej gali możemy spodziewać się finału (w kat. -77kg) drugiej serii MMASTER, prowadzonej przez Piotra Strusa (8-2) i Joannę Jędrzejczyk (4-0). Co więcej, jest szansa, że walka finałowa będzie transmitowana na TVN Turbo. W chwili obecnej ustalane jest, czy sama walka zostanie pokazana na żywo a jeżeli tak, to możemy się spodziewać części walk lub nawet całej gali GMC 4.

Święta właśnie trafiły się dwa razy w roku!

Komentarze

 • Redaktor Kokos80

  ten final mam gdzies, ale reszte walk juz nie… licze, ze polacy (po za Moksem) wygraja swoje walki. szczegolnie oczekuje porazki Abu. w przypadku pelnej transmisji w Turbo (w glownym TVN nigdy nie pusci MMA, a ta Turbo jest tak typowy kanal dla facetow) bedzie latwiej o transmisje w necie.

 • zenek

  Redaktor czemu nie liczysz na wygrana Moksa i oczekujesz porażki Abu ???
  Mnie rownież program mmamaster nie interesuje bo ma słaby poziom i jest dziwnie prowadzony .

 • ffff

  @Redaktor Kokos80 Dlaczego ”po za Moksem”?

 • kerimm85

  Strus niech sie za trenowanie wezmie

  najbardziej przereklamowany zawodnik w Polsce

 • mmaster

  Strus nie pasuje do tego programu, glupio to wyglada jak dokazuje ludziom ktorzy sa bardziej utaletowani, bardziej doswiadczeni od niego.
  Aśka swietnie prowadzi program. A chlopakiem aski jest redaktor naczelny mma skal?

 • kamerling

  <span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21.59375px; background-color: rgb(255, 255, 255);”> A chlopakiem aski jest redaktor naczelny mma skal?</span>

  Żartujesz?

 • Pako

  o to fajnie całkiem :):)

 • mmaster

  <span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21.59375px; background-color: rgb(251, 251, 251);”>Żartujesz?</span>

  Pytam się. Przegladajac ten portal i sluchajac audycji z ich udzialem, tak tylko wnioskuje. Ale chlopaki z tego portalu chyba wszsycy sie pozakochiwali w dziewczynach walczacych w polsce i dlatego tak promuja kobiece mma. A dziewczyn na jakims tam poziomie w polsce jest pewnei ze 3. Ale tutaj promuja kobiece mma jakby był poziom najwyższy, a z wagi ciżekiej sie zawsze wysmiewaja, ze tam jest slaby poziom…