Jon Jones chce bronić pasa w walce przeciwko Alexandrowi Gustafssonowi jeszcze w tym roku

12 Czerwiec 2013
Jon Jones chce bronić pasa w walce przeciwko Alexandrowi Gustafssonowi jeszcze w tym roku

Po kontuzji dużego palca u nogi w pojedynku z Chaelem Sonnenem, młody mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones (18-1), postanowił jednak nie śpieszyć się z decyzją powrotu do oktagonu, stawiając bezpiecznie na końcówkę roku.

Bones chciałby bardzo, żeby jego kolejnym rywalem był Alexander Gustafsson (15-1) z którym zawodowe ścieżki przecięły się mu już kilkukrotnie. Ostatnio również w Rosji, skąd mamy powyższe zdjęcie na którym zawodnicy mierzą się ze sobą oko w oko.

Obaj fighterzy rozpoczęli już twitterową kampanię, polegającą na wymianie coraz to ostrzejszych słów względem siebie. Czempion najpierw planował wrócić latem, żeby przełożyć to na po wakacjach a później jeszcze raz na końcówkę roku. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia od UFC odnośnie tego czy „Mauler” będzie kolejnym przeciwnikiem dla Jonesa.

Komentarze

 • Georges St-Pierre

  mam nadzieje, że do tego starcia dojdzie.

 • Zaneczek4

  Jones to dobry technik ale wszyscy przekonalismy sie jakie slabe ma kosci

 • qwe

  @Zaneczek4

  Słabe kości? Tzn? Złamany palec u nogi świadczy o tym, że ma słabe kości? Stary, nie opowiadaj bajek

 • BoFRanK

  Panowie nie to żebym był upierdliwy albo coś ale palec nie był złamany bo miałem podobną sytuację z małym u prawej nogi. To jest traktowane jako zwichnięcie bo nie dochodzi do uszkodzenia kości.
  Peace

 • Pako

  też chcę zobaczyć te starcie,ale JJ przejdzie po Gustafssonie moim zdaniem….

 • kamerling

  Spokojna wygrana Kości. Laughing