Krzysztof Kułak o treningach w Stanach, ponownym występie na KSW i dlaczego nie jest fanem PPV

27 Czerwiec 2013
Krzysztof Kułak o treningach w Stanach, ponownym występie na KSW i dlaczego nie jest fanem PPV

Tuż po KSW 23 a nawet jeszcze przed, mówiło się, że Krzysztof Kułak (25-13-2) powróci na KSW 24. Obserwując obecną rozpiskę gali w Łodzi nie da się nie zauważyć, że były mistrz wagi średniej nie został umieszczony na rozpisce. Kiedy więc fani „Modela” mogą liczyć na jego ponowny występ przed kamerami?

O powodach tej decyzji oraz o tym kiedy zobaczymy go na ringu KSW, opowiedział nam sam model:

Mam podpisany kontrakt z KSW na kilka lat i póki co, nie mam większego ciśnienia żeby się bić. Po drodze nie było żadnej, ciekawej propozycji a poza tym inni mają jakieś parcie żeby walczyć, bronić, itp. itd. Mam teraz duże plany związane ze swoją osobą, typu wyjazdy za granicę, treningi. Wcześniej dostałem propozycję walki na KSW 23, ale jakoś nie zdzwoniliśmy się z Martinem/Maćkiem i tyle. Być może na KSW 25, jeżeli wrócę ze Stanów Zjednoczonych, (tu pytanie o obecność PPV na KSW 25 i zaprzeczająca odpowiedź redakcji), bo PPV to moim zdaniem nie jest najlepsze rozwiązanie dla sponsorów.

Swój ostatni zawodowy występ Krzysztof zanotował na KSW 21, przegrywając swój pierwszy pojedynek w Konfrontacji po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kręgosłupa.

Komentarze

 • Wociek

  Uhuhu,wrażliwi na punkcie ich kochanego PPV włodarze KSW mogą nie być zachwyceni tą wypowiedzią. 😉

 • Pako

  ale Modela to nie obchodzi co gadają inni :):) on jest sobą

 • Wociek

  Spoko,tego mu nie odbieram,jest prawdziwym wojownikiem i sympatycznym gościem sądząc po kilku jego wypowiedziach i walkach.

  Ale sytuacja z Jankiem przed ksw 20,dość dyskusyjna o ile dobrze pamiętam,skłoniła mnie do wypowiedzenia się w temacie 😉

 • IronMike

  Mała szpila w ksw hehe. Dobrze prawi