Krzysztof Marczuk i Mateusz Karpiński zrobili wagę przed MMA Trophy 2 w Szwecji

01 Czerwiec 2013
Krzysztof Marczuk i Mateusz Karpiński zrobili wagę przed MMA Trophy 2 w Szwecji

Informacja co prawda z dnia wczorajszego, ale z przyczyn logistycznych, zamieszczona dopiero dzisiaj. Obaj reprezentanci Polski: Krzysztof Marczuk (2-2) i Mateusz Karpiński (1-0-1NC) zrobili wagę przed dzisiejszym MMA Trophy 2. Organizator dopuścił tolerancję pół kilograma w stosunku do ustalonego limitu.

Rywalem Krzysztofa Marczuka ważącego 76,5 kg, będzie miejscowy zawodnik Mohammed Abdallah (2-1), który w dniu ważenia miał 77,4 kg. Szwed w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego kick boxera i debiutanta w formule MMA – Marcusa Oberga. Na konferencji prasowej „Mara” powiedział:

Lubię walczyć w stójce, jednak jestem gotów na walkę w każdej płaszczyźnie. Niezależnie od tego, gdzie będzie toczyć się pojedynek, będę szukał okazji do skończenia go.

Na gali zobaczymy również Mateusza Karpińskiego (1-0-1NC), który w dniu ważenia miał 60,6 kg a jego rywal Martin Akhtar (2-1), ważył wczoraj 62,0 kg. Trzymamy kciuki za Polaków, którzy z tego co usłyszeliśmy, zmierzają właśnie do hali w Malmo w… limuzynie. Powodzenia!

UPDATE: Wszystkie walki będą dostępne na profilu You Tube Trophy MMA po gali.

Komentarze