Maciej Jewtuszko vs. Andre Winner na KSW 24

autor:
19 Czerwiec 2013
Maciej Jewtuszko vs. Andre Winner na KSW 24

irokez_takedown_mmanewsPL

Były zawodnik UFC, Anglik Andre Winner (14-7-1) będzie rywalem Macieja Jewtuszko (10-2) na wrześniowej gali KSW 24 w łódzkiej Atlas Arenie. Obu tych zawodników próbowano zestawić w ringu, przy okazji ostatniej Konfrontacji w Gdańsku, jednak z powodu kontuzji „Irokeza”, pojedynek ten przeniesiono do Łodzi.

Informacja prasowa KSW:

Mistrz Federacji KSW w wadze lekkiej, Maciej Jewtuszko poznał nazwisko swojego najbliższego rywala. Przeciwnikiem „Irokeza” na gali KSW24 będzie Anglik Andre Winner, fighter na co dzień trenujący w Rough House, klubie z którego wywodzą się m.in. Dan Hardy oraz znany z występów na KSW Dean Amasinger.

Winner to znakomity stójkowicz, kickbokser, który wystąpił w finale dziewiątej edycji amerykańskiego reality show Ultimate Fighter. Walczy efektownie i udowadnia to w każdym swoim pojedynku. W formule MMA stoczył do tej pory dwadzieście dwie zawodowe walki. Wygrał czternaście, siedem razy był pokonany (głównie przez decyzje sędziowskie) i odnotował jeden remis.

Dla Jewtuszko pojedynek na gali KSW24, która odbędzie się 28 września łódzkiej Atlas Arenie będzie czwartą walką dla Federacji KSW. Dwa ostatnie pojedynki wygrał zdobywając przytym pas Międzynarodowego Mistrza KSW w wadze lekkiej. Mieszkający i trenujący w Szczecinie „Berserker” miał wystąpić na gali KSW23, lecz uraz kolana uniemożliwił mu występ. Zdrowy, głodny walki powraca!

Dwóch zawodników o podobnym stylu walki. Obaj świetnie walczą w stójce i nie boją się wymian. Zapowiada się interesujące starcie! Bilety na galę KSW24 do kupie tutaj.

Komentarze

  • Dudek

    ogłoszono to co było wiadome 🙂 oby Iro ze zdrowiem dotrwał, bo ciekawa walka się szykuje

  • Pako

    jego przeciwnik w następnym miesiącu też ma walkę,więc trzeba trzymać kciuki za obydwu,aby się pokazali na Ringu we wrześniu…..