Martin Lewandowski podsumowuje KSW 23 – wywiad

09 Czerwiec 2013

„MMAnews nie śpi, MMAnews czuwa”, dlatego wtedy kiedy większość z Was już spała, my pokusiliśmy się o podsumowanie KSW 23 z naszym rozmówcą, Martinem Lewandowskim. Najważniejsze walki, sprzedaż PPV, przyszłość niektórych fighterów i zakulisowe wydarzenia, czyli wszystko to co najbardziej interesujące, ale utrzymane w konwencji „after party”, podczas którego kręciliśmy materiał.

Komentarze

 • vivevdi

  Trochę zagalopował się z nawijką w przypływie alkoholowego upojenia

 • Eksporter Zla

  „Idę do kina to płacę, więc czemu to mam nie płacić?”

  Ta, 20 zeta (jak za bilet na film), mogę dać, 3 dychy też dałem, ale to tak nie działa, że ceny można bez końca windować, Panie Lewandowski…

 • Redaktor Kokos80

  widac, ze moja prognoza wchodzi w real i bedzie wycofanie z PPV. oczywiscie liczba 60 000 PPV, gdyby byla prawdziwa, bylby wielkim sukcesem, ale nie jest… Polsat zrobil blad i teraz w obliczu gwaltownowego regresu medialnosci Pudziana wroca na otwarty.

 • picertm

  Weźmy pod uwagę że ksw 20 było dostępne na wszystkich platformach cyfrowych i niektórych kablowych, więc zrobienie dużego wyniku ograniczając „klientom” dostęp do „produktu” jest chyba nie najlepszym posunięciem i logika podpowiada że ten wynik będzie niższy w związku z takim właśnie ograniczeniem dostępu.

 • Pako

  hehe to wynika że sprzedali gdzieś około 1800-2000 PPV 🙂 no niezaspokojony Martin,a co on chciał z taką rozpiską?? Kendall przegrał wcześniej z Mamedem, więc ludzie już wiedzą ze nie jest jakiś tam zabijaka,Aslambek dostał (niewiadomo kogo) bo nikt o nim nigdzie nie słyszał,o przeciwniku Pudziana też mało gadali,ogłosili go zaledwie kilkanaście czy kilka dni przed walką,KSW robi sobie co chce w tej federacji a potem mają do nas pretensję że nie chcemy wykupić PPV,….40zl w dniu dzisiejszym to dużo jak dla zwykłego człowieka a do tego usługa nie była dostępna na wszystkich platformach,więc totalna klapa 😀 i cieszy mnie to bardzo,za bardzo cwaniakowali i podali "kawior" którego mało kto chciał ruszyć :):)…..

 • Grzech

  Zaplacilem 10 euro bo chcialem obejrzec gale na https://www.kswtv.com i dorzucic sie do placzliwych wlascicieli KSW .Pieniadze zeszly a transmisji nie bylo czyli co PIZDA.Bylo to pierwszy i ostatni raz panie Kawulski i spolka wiecej na mnie nie zarobicie.

 • piotrek

  Panie Lewy to nie Stany, że ludzie od razu bedą kupować PPV to po pierwsze. Po drugie jak się kupuje usługę PPV za 30 zł a teraz za bagatela aż 40 zł to się wymaga aby usługa działała prawidłowo a nie że obraz lub głos szwankuje lub w ogóle go nie ma. Więc nie wyjeżdżaj z takimi tekstami o „gamoniach” tylko najpierw popatrz na swoje błędy, które i tak nie naprawiacie z gali na gale razem z twoim „wsółmałżonkiem” w biznesie a potem nie dziw się że ludzie nie chcą tego dziadostwa kupować jak to nie działa. Ale oczywiście znając wasze podejście do problemu zwalicie na ciemny lud, że nie umie się obsługiwać PPV.

 • kamerling

  Koledzy wpłynęli na formę Piskorza? Ciekawe co miał na mysli

 • kerimm85

  dobra gala