„Melvin to jeden z moich najgroźniejszych przeciwników.” – Mamed Khalidov przed KSW 23

07 Czerwiec 2013

Z uczestnikiem walki wieczoru – Mamedem Khalidovem (26-4-2), zamieniliśmy kilka zdań przy okazji pobytu w hotelu z wszystkimi zawodnikami z sobotniej karty KSW 23. Tradycyjnie, pełny pokory Mamed, wypowiedział się o swoim przeciwniku Melvinie Manhoefie (27-10-1), potwierdzając jego status „jednego z najgroźniejszych” oponentów dotychczas. Poruszyliśmy także tematy potencjalnych występów poza organizacją, koncentrując się jednak głównie na przygotowaniach do weekendowej walki.

Komentarze

 • K10

  MELVIN Manhoef nareszcie jakis fighter na poziomie mam nadzieje ze sprowadzi mameda na ziemie i w koncu przestanie pajacowac… przybijac piatki podczas walki , robic sobie jaja podczas wazenia i wywiadow itd. Ludzie sie wczuwaja placa gruba kase aby zobaczyc wojne a nie sparing z chamskim usmiechem na twarzy…mamed nie zrobil nawet wagi przesadzajac z koksem… MELVIN KO 1 runda NIECH BÓG DA!!!pozdro

 • EOpLEK

  Hej
  Jeśli ktoś niewie gdzie można obejrzeć transmisję z KSW 23 za darmo to polecam tą stronkę: https://goo.gl/WA55y
  Transmisja całkowicie za darmo w jakości HD. Znam admina strony i już wcześniej prowadził transmisje za darmo z porzednich wydarzeń w PPV.
  A swoją drogą to stawiam na Polaków.
  Gorąco polecam :https://goo.gl/WA55y