autor:
11 Czerwiec 2013
0

null

Po dwóch kolejnych porażka w pierwszych rundach, 3. sierpnia na gali UCMMA 35 w Londynie, powróci Przemysław Mysiała (16-8). Uznawany za numer cztery wagi półciężkiej na Wyspach Brytyjskich Polak, zmierzy się z Carlem Kinslowem (2-5-1).

W styczniu, „Misiek” dostał szansę walki w amerykańskiej organizacji Bellator. Już w pierwszym występie przyszło mu się zmierzyć z mocnym Muhammedem Lawalem. Popularny „Kig Mo” nie dał najmniejszych szans naszemu rodakowi, posyłając go na deski, po niespełna czterech minutach. Sekundę krócej trwała jedyna ubiegłoroczna walka z Jasonem Jonesem, którą przerwał lekarz. Sierpniowe starcie na UCMMA wydaje się więc tym z gatunku „na przetarcie”, bowiem rywal wymagający raczej nie jest.

Na początku kwietnia, Anglik odniósł drugie zawodowe zwycięstwo, stopując w pierwszej rundzie faworyzowanego Bena Smitha na UCMMA 33. Na tą wygraną Kinslow musiał jednak czekać aż pięć lat, odnosząc w tym czasie cztery porażki i raz remisując.