MMAnews.pl napędzany przez silniki Briggs & Stratton

04 Czerwiec 2013
MMAnews.pl napędzany przez silniki Briggs & Stratton

Z przyjemnością chcielibyśmy powitać i przedstawić naszego nowego partnera ze 105-letnią tradycją w biznesie, firmę Briggs & Stratton, znaną z produkcji silników spalinowych o mocy do 35 KM.

Briggs & Stratton od lat wspiera czołową organizację MMA w Polsce – KSW, oraz najlepszych zawodników, m. in. Mameda Khalidova czy gwiazdy NBA Marcina Gortata, którzy są twarzami marki a teraz również nas, jako jeden z najpopularniejszych portali branżowych w naszym kraju.

To również dzięki Briggs & Stratton będziemy w stanie od jutra rozpocząć kolejny, hardkorowy tydzień z multimedialnymi materiałami odnośnie KSW 23. Swoje wsparcie dla tych, którzy wspierają nas, możecie pokazać TUTAJ.

Komentarze

  • femi

    Fajnie, że taka marka wspiera branżowe/niszowe media. Moje uznanie za to, że nie muszą robić wyłącznie masowej reklamy, a mają możliwość i przede wszystkim chęci wspierać wartości i pracę redaktorów mmanews.pl Wszystkim zatem – owocnej pracy przy ksw23! 🙂

  • deh502

    Pytanie do administracji tej strony? Nie potraficie zbanować tego koksa? Sieje wam zamęt na stronie/forum a wy nic z tym nie robicie. Wpadł trol i wygłasza swoje smolenskie tezy, ciągle zostając bezkarnym. Zróbcie coś, szkoda forum.

  • deh502

    kokosa*