Nagranie z nieoficjalnego ważenia przed KSW 23 – video

06 Czerwiec 2013
Nagranie z nieoficjalnego ważenia przed KSW 23 – video

Dzisiejszy „dzień z KSW” w amfiteatrze na warszawskim Bemowie, to impreza przeznaczona typowo dla fanów sportu, przemieszana kolejnymi występami gwiazd muzyki. Zapraszamy do oglądania materiału video z nieoficjalnego ważenia zawodników przed KSW 23, które odbyło się tuż po media treningu a które to pojawią się już wkrótce na łamach naszego portalu.

Komentarze

 • PawelMMA

  jaram się walką Gamrota z Zawadzkim! widac że obaj w super formie!

  Będzie ogień!

 • IronMike

  Ja sie jaram Manhoef vs Khalidov , jesli Melvin nie przyjechal zarobic tylko , bez wiekszej motywacji moga byc fajerwerki. Licze na toSmile

 • Redaktor Kokos80

  Melvin wie, ze moze go utrzelic. Mamed chyba sobie zrobil jakis cykl, bo widac, ze zyskal na masie. to powinno mu pomoc przy obaleniach, ale zobaczymy ja to sie potyczy.

  Pudzian chyba nie spodziewa sie powaznej walki, bo zbyt rozbawiony. Za pewne liczy na latwa wygrana.

  rywal Saidova straszny burak… Tym spojzeniem tylko pokazal, ze jest zsrany i pewnie szybko odklepie.

  Materli nie bylo, widac juz na KSW ma wyjebane. W zapowiedziach tez nie jest eksponowany zbytnio.

 • IronMike

  Nie dziwne , ze jest olewka w trailerach kiedy ten oglasza wszem i wobec ,ze pali oske z ksw. Interesuja go powazniejsze federacje najbardziej ufc. K&L przestaja go lubic. Ja mu sie nie dziwie , bedac mistrzem obijac gosci ,ktorych pokonal nieoficjalny mistrz tez bym tak zrobil. Swoja droga pokazuja ,ze te pasy sa gowno warte

 • Pako

  Iron ma rację, tu też te pasy są gówno warte,zrobili je po to aby coś sie kręciło,mam nadzieję ze kiedyś coś się w tej Polsce zmieni….

 • leqfirst

  wie ktoś o której i gdzie ważenie?

 • Pako

  już dawno po…..