Okami vs. Souza i Bader vs. Teixera na UFC on Fox Sport 1

24 Czerwiec 2013
Okami vs. Souza i Bader vs. Teixera na UFC on Fox Sport 1

Organizacja UFC ogłosiła dwa kolejne pojedynki, które pojawią się na debiutanckim kanale Fox Sport 1 i wynika z nich, że będzie na czym zawiesić oko.

O pracach nad walką Yushin Okami (29-7) vs. Ronaldo Souza (18-3) wiadomo od pewnego czasu a teraz spotkanie obu panów stanie się faktem. Brazylijczyk niedawno w pięknym stylu zadebiutował w oktagonie UFC, poddając w 1 rundzie Chrisa Camozzi’ego. Na chwilę obecną daje mu to rezultat czterech wygranych z rzędu i solidne podstawy, aby rozpatrywać go w kategorii przyszłego pretendenta. Okami, który był po dwóch porażkach w 2011/2012 roku, szybko otrząsnął się i aktualnie ma za sobą trzy zwycięstwa pod rząd. Ewentualna wygrana któryś z zawodników zadecyduje kto wykona porządny krok na przód a kto cofnie się w drabince UFC.

Kolejna para to tytułowy Ryan Bader (15-3) vs. Glover Teixera (21-2). Teixera niedawno podbił swój „winning streak” do czterech z rzędu w UFC i 19 zwycięstw z rzędu ogółem. Ryan Bader z kolei wraca po kontuzji, która wykluczyła go właśnie z wcześniej zapowiadanego pojedynku z Brazylijczykiem. Ostatni raz walczył na początku roku, kiedy świetną gilotyną umocnił swoją pozycję w UFC a Vladimirowi Matyushenko zapewnił przymusowe wakacje poza największą organizacją MMA. Oba zestawienia już na UFC on FoX Sport 1, która teraz okazuje się, że będzie jednak w Belo Horizonte.

Komentarze

  • Pako

    łooooooo taaaaaaaak 😀 GloverPray no i JAcare Cool

  • zenek

    Przewiduje Okami i Glover wygraja choc pierwszy moze miec problemy

  • IronMike

    Chimeryczny Okami zostanie postawiony do pionu przez Jacare. Narzuci mu tempo ,duzo lepiej stoi niz kiedys wiec nie da sie obic w sensie ,ze Okami jakas ogromna przewage uzyska. Fizycznosc i grappling posla na mate Okamiego predzej czy pozniej i bedzie sub. Golver powinien wygrac. Szrazujacy bez ladu i skladu Bader moze dostac gonga jak od Tito , Glover jest lepszy w te klocki zarowno jak i w parterzeCool