Parterowy odcinek MMAster, już jutro o 17.30

autor:
21 Czerwiec 2013
Parterowy odcinek MMAster, już jutro o 17.30


Informacja prasowa: Już w sobotę 22 czerwca, o godzinie 17:30, na antenie TVN Turbo, będziecie mogli zobaczyć szósty odcinek drugiego sezonu MMAster.
Po zapaśniczych bojach w odcinku piątym, czas na parter. Joanna Jędrzejczyk i Piotr Strus zaprosili do tego odcinka gościa specjalnego. Jest nim Radek Turek – czarny pas BJJ i niekwestionowany ekspert w dziedzinie parteru.
Na uczestników programu czeka wiele ciekawych ćwiczeń i zadań, jednak najważniejsze dla nich, będą sparingi parterowe z Radkiem Turkiem. Nie będzie łatwo. Z drugiej strony, dwóch uczestników obecnej edycji MMAster – Patryk i Witek – ma niebieskie pasy BJJ. A jeden – Piotr – posiada nawet purpurę. Czy to wystarczy, by stawić czoła Radkowi Turkowi?
Kto okaże się najlepszy w parterze? Czy komuś uda się skończyć Radka? Kto odpadnie w tym odcinku?
Tego dowiecie się już w sobotę, o godz. 17:30 – tylko w TVN Turbo!

Powtórki w tygodniu:

Pn: 9.20; 20.10
Śr: 8.10; 20.30
Czw: 10.30; 18.40
Pt: 7:20

Zapraszamy!

Komentarze

  • saabinaa

    Dzięki za podanie terminów powtórek ^^

  • kamerling

    <span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21.59375px; background-color: rgb(251, 251, 251);”>Na uczestników programu czeka wiele ciekawych ćwiczeń i zadań, jednak najważniejsze dla nich, będą sparingi parterowe z Radkiem Turkiem. Nie będzie łatwo. Z drugiej strony, dwóch uczestników obecnej edycji MMAster – Patryk i Witek – ma niebieskie pasy BJJ. A jeden – Piotr – posiada nawet purpurę. Czy to wystarczy, by stawić czoła Radkowi Turkowi?</span>

    Niby nie takie akcje się zdażały, że niebieski/purpurowy poddawał nawet czarnego, ale w tej sytuacji jakoś cięzko mi sobie to wyobrazić w tym programie.