Piotr Bagiński o (braku) decyzji Tomasza Brondera w pojedynku Gamrot vs. Zawadzki na KSW 23 – video

26 Czerwiec 2013
8

O decyzji sędziego Tomasza Brondera (lub jej braku) podczas pojedynku Mateusza Gamrota z Mateuszem Zawadzkim na KSW 23, można powiedzieć wiele. Po raz kolejny, jeszcze na świeżo za kulisami trwającej w Ergo Arenie gali, poprosiliśmy o opinię w sprawie Piotra Bagińskiego, który jako drugi sędzia główny, miał sporo do przekazania. Materiał trochę surowy, bo raz że w ciężkich warunkach a dwa, że nie było to typowe miejsce do przeprowadzania wywiadu a sama rozmowa była wynikiem momentu i czasu w którym się znaleźliśmy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kerimm85
Gość
kerimm85

baginski to dawno by przerwal , bronder amator nie wypierdala z Ksw

saabinaa
Gość
saabinaa

Jedynym błędem sędziego Bagińskiego było złe ustawienie. Co do sędziego Brondera, to powinien przerwać walkę przed czasem, jednak da się zrozumieć, że uważał, że zawodnik jest w stanie walczyć, szczególnie, że ponoć potwierdzał swoją dyspozycję. Błędem karygodnym natomiast było nie przerwanie walki pomimo gongu i za to ponien wziąć pełną odpowiedzialność. Kto by poniósł odpowiedzialność? Nie wiem jak było po tej walce, ale wystarczyło poczytać komentarze na onecie, w których Anzor był mordercą. Nikt Zawadzkiemu zdrowia nie wróci.

kamerling
Gość
kamerling

Dokładnie, że ryzyko jest wkalkulowane w zawodowe walki MMA itp itd 😉

Pako
Gość
Pako

IMO zapierali by się,że tak się zdaża że to taki sport itp………

kamerling
Gość
kamerling

Tzn wiesz, może jakąś odpowiedzialność moralną by ktoś wziął na siebie tak samemu, albo i ona by została zrzucona na kogoś. A odpowiedzialności prawnej to raczej nikt by nie wziął, bo są pewnie jakieś zapisy w kontraktach itp.

Pako
Gość
Pako

no właśnie……

kamerling
Gość
kamerling

<span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21.59375px; background-color: rgb(255, 255, 255);”>a co jeśli coś by się Zawadzkiemu naprawde stało?? kto by poniósł konsekwencję? Gamrot ??</span>

Coś ty. Pewnie nikt. 

Pako
Gość
Pako

a co jeśli coś by się Zawadzkiemu naprawde stało?? kto by poniósł konsekwencję? Gamrot ?? powinni coś z tym zrobić aby w przyszłości takie sytuacje się nie powtarzały…..