Sean McCorkle na TRT od 25-go roku życia – James Thompson potencjalnym rywalem Amerykanina?

10 Czerwiec 2013
7
Sean McCorkle na TRT od 25-go roku życia – James Thompson potencjalnym rywalem Amerykanina?


W zakończonym przed chwilą kolejnym epizodzie „The MMA Hour”, popularny Ariel Helwani gościł zwycięzcę sobotniego pojedynku z Pudzianem – Seana McCorkle (17-5). Podczas dobrych kilkunastu minut rozmowy na antenie, szczęśliwy Amerykanin opowiedział mnóstwo zabawnych i mniej poważnych epizodów z pobytu w Polsce, przy okazji wspominając o gaży 10 tysięcy dolarów za sobotni występ.

Kiedy w pewnym momencie dyskusja zeszła żartobliwie na pytania o siłę Pudziana, usłyszeliśmy dość zaskakującą informację z życia prywatnego Seana. Wg naszej opinii nie zmienia ona niczego w kwestii wyniku walki z byłym strongmanem, ale podajemy ją jako ciekawostkę.

Okazjonalnie korzystam z kuracji testosteronowej. W zasadzie to korzystam z TRT od 25-go roku życia, jeszcze zanim zacząłem treningi i zanim zacząłem walczyć. Stosowałem je również w UFC, jeszcze zanim wszyscy traktować to jako wymówkę.

Po chwili wyjaśnił powody dla których jest na nią skazany:

Poszedłem do lekarza, ponieważ od dawna nie czułem się dobrze, miałem 25 lat a byłem cały czas zmęczony. Pobrali mi krew, myśleli że może mam raka lub AIDS. Wykryli, że mój poziom testosteronu (1 do 10) jest niebezpiecznie niski. Brałem więc dawki testosteronu i musiałem to robić również po UFC, bo jego poziom spadał. Wolałem o tym nie wspominać, żeby nie tłumaczyć swoich słabych występów w ten sposób.

Jednocześnie, chwilę wcześniej powiedział, że jego zdaniem Mariusz Pudzianowski nie był na „wspomagaczach” w chwili wspólnej walki, co uzasadnił następująco:

Nie wydaje mi się, żeby Mariusz był teraz na czymś, ponieważ nie wyglądał już tak jak w przeszłości. Da się wyglądać tak jak wygląda teraz bez sterydów, ale nie da się tego zrobić bez sterydów, żeby wyglądać tak jak on w przeszłości. Ważył jakieś 250 funtów a ja byłem 40 funtów cięższy. Pomimo tego na ważeniu wyglądał imponująco, nawet jeżeli był sporo lżejszy ode mnie. Wiesz co mam na myśli, on jest ogromny wszędzie. To ogromny facet.

Na pytanie o kontrole antydopingowe, odpowiedział żartobliwie:

Nie testowali nas w KSW na sterydy. Ja byłem na proteinach i tym co Hulk Hogan, czyli „witaminy i takie tam”.

Jest spora szansa, że zobaczymy go z powrotem w KSW pod koniec tego roku. Na razie wstępnie mówi o zestawieniu go z… Jamesem Thompsonem, czego nie próbowaliśmy jeszcze potwierdzić z organizatorami, ale wiemy, że zawodnik sam o niego poprosił.

UPDATE: Martin Lewandowski zdementował info o powrocie Thompsona do KSW,

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamerling
Gość
kamerling

<span style=”font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 21.59375px; background-color: rgb(251, 251, 251);”>Właśnie fajnie, gdyby KSW ponownie zakontraktowało Thompsona</span>

KSW zdementowało na Twitterze powrót DVD na biały ring.

Oczekk
Gość
Oczekk

Właśnie fajnie, gdyby KSW ponownie zakontraktowało Thompsona. Może i DVD jest marnym zawodnikiem, ale jego walki są zawsze pełne akcji i zawsze ciekawe, w ogóle James jest mega charyzmatyczną postacią i dostarcza dużo emocji.
Takie walki jak z Don Frye, Fujitą czy z Kimbo Slice to nie zapomnę do końca życia. Martin i Kawul by się już nie obrażali i dali Thompsonowi jeszcze jedną szansę.

Pako
Gość
Pako

a bedą jaja jak Nastek podda Karola 🙂 i pojdzie na emeryturkę Laughing taki scenariusz by mi się podobał.No fakt poronione trochę ale obaj wyrazili zgodę więc walka będzie…..

IronMike
Gość
IronMike

Gadajcie co chcecie ja bym DVD chetnie zobaczyl z kimkolwiek hehe. Starcie Bedorf vs Nastek poronione , majace na celu promocje Karola na plecach charyzmatycznego olimpijczyka, 1 polaka w pridee

nitro
Gość
nitro

Nastula jest w wieku emerytalnym już…. Ci jak to mówicie "Janusze" mogą potem gadać, że dostał wp*** Laughing Szkoda, bo tam gdzie walczył i z kim to powinien mieć szacunek.

Pako
Gość
Pako

no nieopłacalne,więc Martin tego nie chciał,no nie wiem komu go dadzą,może zwyciężcy walki Bedorf vs Nastula,nie mam pojęcia,w KSW w HW jest jeszcze wielka przepaść pomiędzy zawodnikami……

kamerling
Gość
kamerling

Takie starcia jak McCorkle-Thompson są dla KSW po prostu nieopłacalne.