Sebastian Grabarek vs. Arbi Shamaev na Night of Champions w listopadzie?

22 Czerwiec 2013
Sebastian Grabarek vs. Arbi Shamaev na Night of Champions w listopadzie?

Zaledwie wczoraj donosiliśmy Wam na łamach portalu o kolejnej Extra Gali K-1 i MMA: Night of Champions w Poznaniu a już teraz jesteśmy w posiadaniu informacji odnośnie bardzo ciekawego starcia, które szykuje się na wspomniany, listopadowy event. Organizator poczynił wszelkie kroki, aby zestawić ze sobą wysoko notowanego w wadze piórkowej Sebastiana Grabarka (5-3-3) z „kogucim” Arbi Shamaevem (4-1-1NC).

„Brzeszczota” nie trzeba specjalnie przedstawiać fanom polskich i jednocześnie lżejszych zawodników MMA. Jego często ekscytujące walki aktualnie nie zapewniają mu pozytywnego bilansu, bo ostatnie cztery pojedynki to dwie przegrane i dwa remisy. trenujący w Poznaniu zawodnik, będzie miał więc dodatkową motywację, aby wreszcie sięgnąć po zwycięstwo i jednocześnie dobrze wypaść przed własną publicznością.

Z kolei na młodego Czeczena czeka nie lada wyzwanie, bo chodzący na co dzień w wadze 75 kg fighter, będzie zrzucał do -66kg i jak zapewnia jego manager Piotr Jeleniewski z PJ Promotion Group, prawdopodobnie będzie to jego nowa dywizja wagowa już na stałe. Czy Arbi przełamie wreszcie pechową passę walk w których albo nie otrzymuje zapłaty, albo gdy jego pojedynek (ostatni) kończy się przez No-Contest? Oby i życzymy powodzenia. Potwierdzenie tego pojedynku prawdopodobnie już w nadchodzącym tygodniu.

Komentarze

  • kamerling

    Bardzo ciekawe zestawienie. Oby doszło do tej walki.

  • Pako

    no to jest ciekawe zestawienie,czekamy na kolejne…….