Wyniki + gify z Metamoris II: Shinya Aoki jednak „zwykłym” śmiertelnikiem

12 Czerwiec 2013
Wyniki + gify z Metamoris II: Shinya Aoki jednak „zwykłym” śmiertelnikiem

Z racji pełnego zaangażowania na KSW 23, niektóre informacje przedostały się z opóźnieniem, niemniej nie można było ich pominąć. Metamoris II, które odbyło się w zeszły weekend, nie obfitowało co prawda w tak energiczne pojedynki jak to miało miejsce na pierwszej edycji, ale mimo to fani sportów chwytanych nie mieli powodów do narzekań. Głównie dlatego, że dostali kilka ciekawych odpowiedzi na wiszące od dawna pytania, tj. ustalenie rewanżu Roylera Gracie z Eddim Bravo.

Okazuje się, że nigdy nie poddany w MMA Shinya Aoki (33-6-1NC) jest „tylko” człowiekiem. Może mieć ponad naturalnie ruchome stawy i ścięgna, ale takie duszenie na przykład, wchodzi na wszystkich. Oto lista wyników plus najlepsze gify z pojedynków:

Kron Gracie pokonał Shinyę Aokiego przez duszenie gilotynowe (No Gi)Rodolfo Vieira pokonał Braulio Estima przez decyzję (Gi)

Andre Galvao pokonał Rafael Lovato Jr. przez decyzję (Gi)
Roberto „Cyborg” Abreu pokonał Brendan Schaub przez decyzję (No Gi)Michelle Nicolini vs. Mackenzie Dern zakończony remisem (Gi)Victor Estima and JT Torres zakończony remisem (Gi)


Komentarze