Zamieszanie z walką „Błachowicz vs. Johnson” na World Series of Fighting 5

21 Czerwiec 2013
Zamieszanie z walką „Błachowicz vs. Johnson” na World Series of Fighting 5

Do zadziwiającego zwrotu sytuacji doszło w kwestii świetnie zapowiadającego się pojedynku Janka Błachowicza (17-3) vs. Anthony „Rumble” Johnson (15-4) na gali World Series of Fighting 5 we wrześniu. Amerykanin udzielił niedawno wywiadu w którym stwierdził, iż jego przeciwnikiem na piątym WSOF będzie Mike Kyle (20-9-1-2NC), co zaprzecza wcześniejszym doniesieniom z kraju.

Natychmiast skontaktowaliśmy się z obecnym mistrzem półciężkiej KSW, aby wyjaśnić sytuację. Oto co usłyszeliśmy:

Z tego co wiem, to nic się nie zmieniło. Też czytałem to w internecie, ale z informacji które mam od strony amerykańskiej, Anthony będzie walczył ze mną a nie z nim. Musimy to wyjaśnić, dlatego nie odpowiem Wam jeszcze w stu procentach. Mi mówią sami organizatorzy, ze walczy ze mną. Mój manager z MMA Promotion odezwał się do nich, aby zapytać o co chodzi i WSOF odpowiedział, że Johnson walczy ze mną. Nie wiem więc o co chodzi w tej sytuacji, chyba że nagle dowiem się, że się z nim nie biję.

Miejmy nadzieję, że cała sytuacja jest tylko jednym, wielkim nieporozumienie. Jak tylko pojawi się „update” w tej sprawie, natychmiast Was poinformujemy o zmianach.

UPDATE: Zapytany wczoraj na twitterze „Rumble” o to z kim w końcu walczy, odpowiedział:

Czyli teraz Błachowicz walczy ze mną? Słyszałem, że walczymy, nie walczymy, itp. Mam na to wy*ebane z kim tak czy inaczej będę walczył.

Oby tylko w dozwolonym limicie Panie Johnson.

Komentarze

 • Pako

  hah Anthony coś miesza albo jego Menago……

  Czyli teraz Błachowicz walczy ze mną? Słyszałem, że walczymy, nie walczymy, itp. Mam na to wy*ebane z kim tak czy inaczej będę walczył.

  ta wypowiedź ostro desperadzka,zamiast tak wypisywać niech chłopak lepiej zajmie się pilnowaniem wagi Laughing

 • kamerling

  Ja już sam w sumie nie wiem co o tym sądzić. Ale wydaje mi się, że jednak Janek nie zawalczy z Johnsonem w 'pierwszym terminie'. I jeden i drugi dostanie jakiegoś słabszego, wygrają swoje walki i później się spotkają. Taki obstawiam scenariusz.

 • Pako

  w ogóle te WSOF takie Mętne jest,niby wszystko cacy a jednak coś zawsze nie tak…..

 • Pingback: Wrześniowy występ Janka Błachowicza na WSOF 5 w USA prawdopodobnie odwołany()