Zwiastun gali KSW 24: „Starcie Gigantów”

autor:
10 Czerwiec 2013

Tuż przed rozpoczęciem sobotniej gali w Trójmieście, ruszyła promocja kolejnego eventu organizowanego przez federację KSW. Pod koniec września, w Łodzi odbędzie się gala z numerem 24, mianowana „Starciem Gigantów”! Oto krótka zapowiedź tego wydarzenia.

Komentarze

 • IronMike

  Licze na dobry meczmejking przy ogarnianiu kolejnych pojedynkow . Nastula – Bedorf jest poronione. Pudzian pewnie dostanie ogórka na odbudowanie. Mankowski mam nadzieje dostanie kogos mocnego to samo Anzor. Żarówka vs Winner bedzie kozackie , mam nadziej ,ze dojdzie do skutku. Braklo mi w trailerze zapowiedzi hamburgerowego drwala z Olim . Rozal srednio mnie itneresuje

 • Pako

  noo było brak Walusiowego i Oliego,ale trailer nie robi w ogóle wrażenia,i mam nadzieje że promocja następnej gali będzie większa niż KSW 23 Iron tu chodzi o to aby komuś dać ten bezwartościowy pas 🙂 a i tak jeszcze trzeba kilku lat aby to wszystko zaczeło w KSW porządnie funcjonować bo jeszcze cyrki są cały czas…..

 • kamerling

  Różal fajnie rękoma operuje. 

  Szkoda Nastuli – Bedorf się po nim przejedzie…

 • Oczekk

  No nie koniecznie przejedzie, trzeba pamiętać, że są to koledzy z teamu, którzy na co dzień wspólnie trenują. Walka skończy się zwycięstwem Bedorfa, ale na pewno nie w ciągu minuty, tylko prawdopodobnie po decyzji, a walka będzie mega fair play.

 • A. Wysokiński

  @Oczekk jacy koledzy z teamu!? Nastula trenuje u siebie w Warszawie, a Karol w Szczecinie.

 • Oczekk

  Ok, pomyliłem się z tym mea culpa, ale walka i tak będzie miała taki przebieg jak napisałem. Bedorf jako fan Nastuli nie zrobi z niego pajaca tzw nie rzuci się jak oszalały, żeby dziadka zniszczyć, tylko będzie prowadził z nim bardzo spokojną stójkę. Sam chyba zresztą mówił, że chciałby, żeby ta walka miała bardzo sportowy charakter. Oby tylko Nastkowi kondycja dopisała.

 • IronMike

  Obu lubie ale kibicuje Nastkowi , niech ksw dostanie pstryczka w nos

 • kamerling

  Byłoby fajnie, jakby obniżyli ppv do 30 zł na tę galę.

 • Suriname

  Pudzian traci na popularności. Trochę się zmieniło, bo ludzie krzyczeli na walce z thompsonem "PUDZIA,PUDZIAN", a na walce z Seanem nic. Mamed, Michał i Janek to teraz gwiazdy i dobrze, bo w końcu wielcy sportowcy  wyszli z cienia Pudziana, ale wolałbym żeby Pudzian odzyskał popularność i sprzedawał bilety.

 • Suriname

  Mam nadzieje, że ten Pudzian się wreszcie nauczy porządnie bić, bo to tragedia. Myślałem, że pojedzie Sean'a i zrobi rewanż z Timem Sylvią a tu dupa. Martin miał racje w wywiadzie, że sztab pudziana trzeba przebudować. Tak nie może być. Szkoda mi Pudziana, bo lubie jego walki, ale na ksw 23 dostał jeden cios i się zamroczył, dostał, bo nie uważał za szybko chciał skończyć. Widać jak inni zawodnicy zaczynają powoli, a Pudzian biegnie i bije, powinien bić raz za razem, a jak by nim zachwiał to wtedy ruszyć i dokończyć robotę. Kurde liczę na Pudziana.

 • Pako

  a ja nie licze na Pudzille,mam już dość jego wypowiedzi i walk,też myślałem że zrobił postęp,lecz IMO on stoi w miejscu no prawda jest taka że nic z niego już nie będzie,ogórków on może i bić,lecz progresu nie robi……..