Anderson Silva potwierdza rewanż z Chrisem Weidmanem na 28-go grudnia

13 Lipiec 2013
3
Anderson Silva potwierdza rewanż z Chrisem Weidmanem na 28-go grudnia

Zanim przystąpicie do lektury poniższego wywiadu, powinniście wziąć poprawkę na cytat Dany White, który stwierdził, że „to co Anderson mówi publicznie to jedno a to co za zamkniętymi drzwiami, to drugie.” Wg brazylijskiego portalu jornalcombate.com.br, 28-go grudnia dojdzie do rewanżu „Pająka” z Chrisem Weidmanem o czym oznajmił sam Brazylijczyk w obszernym wywiadzie.

Jaki wpływ na markę Andersona Silvy miała sobotnia przegrana?
Nie zmienia zbyt wiele. Po przegranej muszę się przygotować i znowu walczyć. Potwierdzam rewanż, który odbędzie się 28-go grudnia tego roku.

Jeżeli mógłbyś się cofnąć do początku 2-giej rundy walki, co zrobiłbyś inaczej?
Myślę, że byłbym bardziej skupiony. Odwróciłbym rolę, ale nie zmieniłbym taktyki. Jestem pewny, że moja gra tym razem po prostu nie podziałała. Gra to gra, możesz wygrać lub przegrać.

Jakie było pierwsze uczucie po tym, kiedy uzmysłowiłeś sobie, że zostałeś znokautowany?
Rujnujące uczucie… w zasadzie wciąż to czuję. Nigdy nie zostałem znokautowany w ciągu swojej kariery. Nie podobało mi się to.

Jak na przegraną zareagowały Twoje dzieci?
One oglądały walkę i znają dobrze swojego ojca. Wiedzą, że to nasze dzieciństwo i nasza przyszłość. Poszedłem do pracy i zastałem nieoczekiwane zakończenie. Ale, jak one same mówią, dla nich zawsze będę mistrzem.

Co możesz powiedzieć o spekulacjach, że walka została zmanipulowana?
To jest jakieś szaleństwo. Byłem skupiony na treningu przez pełne 4 miesiące. Cała ekipa płakała (po walce). jestem odpowiedzialną osobą. Nigdy nie zdradziłem walki. nigdy.

Co myślisz o reakcji brazylijskiej prasy i tak samo o reakcji fighterów, którzy pisali na twitterze/facebooku?
W zasadzie, to byłem zdenerwowany. Zawsze byłem otwarty na prasę. Nie jestem celebrytą, jestem sportowcem. Mogli lepiej zrozumieć co się stało i przekazać to czytelnikom. Powinni wiedzieć, że sportowiec jednego dnia wygrywa a innego przegrywa. Mój syn płakał, ponieważ jego kolega powiedział, że jego ojciec „grał”, bo tak przeczytali jego rodzice. To nie jest fajne. Ale tak jak mu mówiłem, jednego dnia król, innego dnia bękart. musimy iść na przód.

Czy ta przegrana zmieni cokolwiek w Twoim życiu?
Najważniejszą rzeczą dla mnie było, żeby zrozumieć, że ludzie mnie lubią i chcą mnie widzieć jak zawsze zwyciężam. Ale to było także ważne, żeby zrozumieć, że nie jestem niepokonany. Nikt nie jest. Każdy ma gorszy dzień.

Jakie masz plany na resztę tego roku?
Trenować i wypełnić moje zobowiązania poza UFC. Muszę nagrać jakieś filmy, reklamówki. Życie trwa.

Co chciałbyś przekazać swoim fanom?
Po pierwsze, chciałbym powiedzieć, że błądzić jest rzeczą ludzką. Nigdy nie należy się poddawać. W życiu, przechodzimy tak wiele i nie zawsze wychodzi, ale nie wolno przestawać. Muszę wstać i walczyć dalej. Walczyć nie zawsze jednak oznacza wygrywać. Tak właśnie traktuję karierę w oktagonie i swoje życie.

Tymczasem, Dana White potwierdził cztery możliwe lokacje na ewentualny rewanż w: Cowboys Stadium, New Jersey, Las Vegas lub Brazylii. Jednocześnie zaprzeczył, jakoby termin 28-go grudnia był jedynym pewnym. Obecnie przebywa w Los Angeles, aby dograć ze stronami szczegóły rewanżu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IronMikegonzoPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
IronMike
Gość
IronMike
Offline

Tym razem bedzie gorsze dla Weidmana , Silva pewne rzeczy zrozumial a nie oszukujmy sie ,ze skill i motoryka mimo tego wieku zdecydowanie za niedawnym mistrzem

Pako
Gość
Pako
Offline

czyli rewanz bedzie na bank w grudniu 🙂 bedzie fajne zakonczenie roku,dla ktoregos z nich gorsze…….