Barao vs. Wineland i Lombard vs. Marquardt oficjalnie

04 Lipiec 2013
Barao vs. Wineland i Lombard vs. Marquardt oficjalnie

Choć cały tydzień jest podporządkowany pojedynkowi wieczoru na UFC 162, w sieci ukazały się wczoraj informacje o dwóch całkiem niezłych walkach na niedaleką przyszłość.

Na pierwszy ogień „tymczasowy” mistrz wagi koguciej Renan Barao (30-1-1NC) vs. Eddie Wineland (20-8-1), który może odetchnąć po tym, jak pierwsza data spotkania z Brazylijczykiem, nie wypaliła z powodu kontuzji stopy. Od tego czasu żaden z nich nie walczył. Do zwarcia dojdzie na UFC 165 w Toronto i będzie to druga walka wieczoru po Jones vs. Gustasson. Wrześniowy event nabiera więc jeszcze więcej kolorów, tym bardziej, że to właśnie tam swój debiut w UFC będzie miał Daniel Omielańczuk.

Hector Lombard (32-4-1-1NC) wykonał połowę pracy za matchmakera, kiedy niespełna dwa tygodnie temu ogłosił, że może zejść kategorię wagową niżej, jeżeli zestawią go z Natem Marquardtem (32-12-2). Tak też się stało a walka została zabukowana na 19-go października. Obaj zawodnicy są po porażkach w UFC i będzie to pojedynek o to, kto uzyska status zawodnika spadkowego. Walka została ustalona na UFC 166 w Houston.

Komentarze

  • Pako

    to szykuje sie ostateczna walka dla któregoś z nich 🙂 być albo nie być Applause

  • Zaneczek4

    alez ten Hector ma cudna muskulature gdyby byl 20cm wyzszy to mielibysmy lepsza wersje Overeema

  • kamerling

    Lombard KO Laughing