Borys Mańkowski vs. Ben Lagman na KSW 24 w Łodzi

autor:
15 Lipiec 2013
Borys Mańkowski vs. Ben Lagman na KSW 24 w Łodzi

Borys_Mankowski_po_KSW19_mmanews

Kolejna karta wrześniowej gali KSW 24 została odsłonięta. W łódzkiej Atlas Arenie, powracający po kontuzji Borys Mańkowski (13-5-1) zmierzy się z Amerykaninem Benem Lagmanem (6-4).

Informacja prasowa KSW:

Zapełniamy kartę walk gali KSW24, która 28 września odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Dziś prezentujemy pojedynek w wadze półśredniej, w którym zobaczymy: Borysa Mańkowskiego i Bena Lagmana.

Dla pochodzącego z Michigan Lagmana będzie to drugi występ na gali KSW. Pierwszy raz mogliśmy go oglądać na gali KSW23, gdzie skrzyżował rękawice z mistrzem wagi półśredniej i posiadaczem pasa KSW, Aslambekiem Saidovem. „Bad News” w tamtym pojedynku zaprezentował się bardzo solidnie i stąd decyzja właścicieli federacji, żeby zaprosić go na galę raz jeszcze.
26-latek z USA to były zawodni Strikeforce i Bellatora. Na swoim koncie ma stoczonych dziesięć zawodowych walk z czego sześć zwycięskich.

Młodszy o trzy lata Mańkowski powraca po dziesięciu miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją. Powraca i jak uważa jego obóz jest dużo silniejszy niż przed kontuzją. – Forma Borysa jest znakomita. Na walkę z Lagmanem będzie jeszcze lepsza. Nasz zawodnik na KSW24 powróci w wielkim stylu – wyznał menadżer klubu Ankos Zapasy Poznań, Mariusz Stachowiak.
Dla „Diabła Tasmańksiego” z Poznania pojedynek z „Bad News” będzie piątą walką dla Federacji KSW i dwudziestą w zawodowej karierze.

Komentarze

 • Pako

  heh,i przeciwnik na przetarcie jest……

 • Wociek

  Eh,ogórkowe szaleństwo powraca.

 • Yeri

  O rany, ale przeciwnik dla Borysa, szykuje się trzyrundowa batalia!! Jeszcze tylko Pilafas dla Różala i Ozdoba dla Pudziana i gala roku murowana!!

 • kamerling

  Jak dla Borysa po przerwie i kontuzji mysle ze Lagman jest w miare ok.

 • IronMike

  Taki lepszy ogórek ale na przetarcie bedzie