„Cieszymy się, że MMA Attack jest dla polskich zawodników bramą do UFC.” – Dariusz Cholewa o nowym kontrakcie Piotra Hallmanna

22 Lipiec 2013
9
„Cieszymy się, że MMA Attack jest dla polskich zawodników bramą do UFC.” – Dariusz Cholewa o nowym kontrakcie Piotra Hallmanna

Naturalną koleją rzeczy było, żeby po informacji na temat ogłoszenia kontraktu Piotra Hallmanna z UFC, porozmawiać z Dariuszem Cholewą, którego biuro jest dosłownie pięć minut drogi od siedziby redakcji MMAnews. W czasie rozmowy udało nam się przedyskutować wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące kontraktu „Płetwala” i dowiedzieliśmy się jak właściciel MMA Attack zareagował na wieść, że jego zakontraktowany zawodnik, ma walczyć w największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Jaka była Twoja reakcja na wieść o kontrakcie Piotra Hallmanna z UFC?
Przede wszystkim bardzo cieszę się, że MMA Attack jest bramą do UFC dla zawodników walczących na naszych galach, co potwierdziło się bardzo szybko z Piotrem Hallmannem. No fakt, prawdą jest to, że Piotr Hallmann był wpisany na główną kartę. Był jedną z walk main eventu najbliższej gali.

Co wobec tego z pustą przestrzenią na karcie walk po Piotrze?
Myślę, że gala nie straci tutaj na jakości ze względu na dobre zastępstwo. To będzie bardzo godne zastępstwo i tu bym się nie obawiał.

Czy mieliście już przeciwnika dla Piotra i to teraz w miejsce Hallmanna szukacie kogoś nowego?
Tak, już wstępnie został ustalony przeciwnik dla Piotra, ale to w niczym nie przeszkadza, bo akurat nie podpisaliśmy jeszcze kontraktu. Dlatego nie jest to jeszcze nic wiążącego. Była przeprowadzona tylko rozmowa i była zgoda po obu stronach.

Masz na myśli zastępstwo Piotra?
Mam na myśli przeciwnika Piotra. O jego zastępstwie nie mówię, bo jeszcze się zastanawiam kto to ewentualnie będzie. Jest też opcja, że walka ta wypadnie i w jej miejsce będzie zupełnie nowa.

Z tego co wiem to manager Piotra się do Ciebie zwrócił w tej sprawie. Jak zareagowałeś w pierwszej chwili i kiedy w ogóle się o tym dowiedziałeś?
Dowiedziałem się o tym dzisiaj, w godzinach wczesnopopołudniowych i była to dla mnie bardzo miła informacja. Polacy znowu będą mieli okazję zobaczyć swojego rodaka w największej organizacji na świecie, czyli w UFC.

Zgodziłeś się od razu czy potrzebowałeś chwilę, aby to przemyśleć, bo przecież Piotr był jedną z ważniejszych postaci czwartej gali?
Zgodziłem się automatycznie. Nie było żadnej niezgody z mojej strony. Ja doskonale rozumiem, że zawodnicy marzą o tym, aby walczyć w największej organizacji i jesteśmy najlepszym przykładem, że jako MMA Attack dopomagamy im dostąpić tego zaszczytu.

Co wobec tego z plakatami reklamowymi z Piotrem? Czy będą podmieniane?
Nie, dlaczego? Nie musimy tego zamieniać. Już wcześniej wiedzieliśmy, że manager Piotra prowadzi bardzo intensywne rozmowy z UFC i liczyliśmy się z tym, że to może nastąpić przed październikową galą MMA Attack numer cztery. Ta kampania to kampania całej gali, przedstawiająca nie tylko Piotra, ale również innych zawodników jak Krzysztof Jotko, Tomasz Drwal. Także ja bym tutaj nie zwracał na to większej uwagi.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
7 lat temu

Racja cały czas pan Dariusz jest tego świadomy że może stracić każdego zawodnika z takiego właśnie powodu,i szacun mu za to że potrafi się do tego przyznać

IronMike
IronMike
7 lat temu

Chujizm nie populizm. Co ma ciac zyly z tego powodu ,zatrzymywac zawodnikow za wszelka cene i robic im pranie mozgu jak ksw ? K&L mowili np ,ze ufc to wilczy bilet dla zawodnikow i generealnie nieprzychylnie do tematu podchodza. On podszedl do tego bez spiny , ma swiadomosc ,ze zawodnik moze odejsc

Dudek
Dudek
7 lat temu

Populizm jak większość jego wypowiedzi… A co miał powiedzieć, że wpompował hajs w plakaty, które stały nie nieaktualne ?

kamerling
kamerling
7 lat temu

Jak IronMike. Zastępstwo może być naprawdę dobre.

IronMike
IronMike
7 lat temu

Tam zaraz sie czepiacie biznesu Cholewy , panstwo nas robi w chooja dlaczego ktos nie moze odpowiedziec tym samymLaughing
Podoba mi sie postawa Cholewy , podchodzi do tego bez kompleksow ,nawet sie cieszy. Rouzmie ,ze takie maja aspiracje no i do respektu mozna dodac +100.  Moze teraz mowic '' Moja organizacja jest przedsionkiem ufc'' co znaczy ,ze sa sportowo mocni ludzie tam. Grabe tez chcieli zwinac przeciez. Cała ta sytuacja to spora szpila w dupe wlascicieli ksw. Cholewa ogarnie brak Pitra , zorganizuje dobra walke , o to bym sie nie bal.

Wociek
Wociek
7 lat temu

Tak,ale póki co panowie Kawulski i Lewandowski niemal w każdym to wywiadzie wypowiadają się na temat odejścia którejś z ich trzech gwiazdek do UFC z nieciekawym grymasem na twarzy,ponadto tłumacząc się „No…gdyby się im nie powiodło,to my nie przywitamy ich z powrotem otwartymi rękoma,jest nam to nie na rękę” itp.

Także na dzień dzisiejszy można śmiało zapunktować na korzyść pana Cholewy.

Pako
Pako
7 lat temu

Racja,Pan Dariusz mądrze mówi,ale z drugiej strony jak by mu UFC zabrało mu jeszcze kilku polskich zawodników to by miał prawo się denerwowaćLaughing

saabinaa
saabinaa
7 lat temu

Włodarze Ksw nie potrafią ugryźć się w język. Zamiast się zamknąć, wygłaszają kontrowersyjne opinie. Pan Dariusz mówi to co ludzie chcą słyszeć.

Wociek
Wociek
7 lat temu

Życzę promotorkom KSW tyle pokory i pozytywnego nastawianie co Pan Dariusz,pomimo że teoretycznie mają czystsze ręce od niego…