Dana White rozważa zorganizowanie rewanżu Andersona Silvy z Chrisem Weidmanem na 28-go grudnia

09 Lipiec 2013
Dana White rozważa zorganizowanie rewanżu Andersona Silvy z Chrisem Weidmanem na 28-go grudnia

Jeszcze na konferencji prasowej po gali, Dana White stwierdził: „gwarantuję, że nie ma niczego, czego Anderson pragnąłby bardziej niż rewanżu.” Z tego co zdążyliśmy zauważyć tuż po walce, chęcią rewanżu zainteresowany był na pierwszym miejscu prezydent UFC, choć tak naprawdę tylko on rozmawiał z każdym z zawodników i wie jakie myśli są w ich głowach.

Na te i podobne słowa były mistrz wagi średniej tylko pokręcił głową bez słowa, zwłaszcza, że kilkukrotnie zdążył już powtórzyć, że jest zmęczony tym wszystkim, co niesie za sobą pas. Dana jednak ostrzegał, że jedna sprawa to to co Silva mówi publicznie a zupełnie inna co mówi za zamkniętymi drzwiami. Jest o tym przekonany do tego stopnia, że rozważa ponoć zorganizowanie szybkiego rewanżu jeszcze w tym roku.

Informację tę potwierdził dziennikarz LA Times, który na twitterze napisał, iż Dana zastanawia się nad przesunięciem finału „Ronda vs. Tate 2” z końcówki roku na późniejszy termin (1 luty), żeby 28-go grudnia zrobić rewanż „Weidman vs. Silva 2”. Info to zostało później zweryfikowane i potwierdzone przez MMA Junkie, które rozmawiało z przedstawicielami UFC.

Komentarze

 • Pako

  zaraz dojdzie do tego że rewanż będziemy mieli juz za miesiąc Laughing

 • kamerling

  O kurna, no oczywiście – można jakieś maineventy poprzesuwać, że ja nie wpadłem na taki pomysł Laughing

  Wolałbym, żeby Chris stoczył swoją pierwszą obronę pasa z kimś innym, a dopiero później ewentualnie z Silvą. Jeżeli ten drugi będzie zmotywowany i dobrze przygotowany, to niestety, ale … Chris przegra.

 • metaraon

  Rewanż to bedzie zupełnie inna walka.