Ed Soares obala teorię spiskową w walce „Silva vs. Weidman”

09 Lipiec 2013
0
Ed Soares obala teorię spiskową w walce „Silva vs. Weidman”

Wieloletni przyjaciel i manager Spidera – Ed Soares, na łamach wczorajszego „MMA Hour” postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat sobotniego występu jego podopiecznego, który częściowo podzielił fanów na tych, którzy w przegranej byłego mistrza, doszukują się drugiego dna.

Myślę, że Anderson wyszedł tam i wykonywał typowe dla siebie gesty, które robi raz na jakiś czas. Istnieje możliwość, że tym razem zabrnęło to za daleko. I niestety nie był w stanie wyjść z tego zwycięsko.
Niestety Anderson ma tendencję, aby stąpać po cienkiej linie i brać na siebie ryzyko. To jeden z powodów dla którego ludzie lubią oglądać go walczącego, ponieważ podejmuje to ryzyko. Niestety, sobotnia noc nie poszła po jego myśli.

Kontynuując jednak to co każdy mógł zaobserwować, oglądając galę, Ed Soares wypowiedział się na temat powstałej teorii spiskowej o podłożeniu walki przez Silvę:

Ludzie mają te wszystkie teorie spiskowe. To głupie. To jest nonsens. Tak… planuję zostać znokautowanym. Dajcie spokój. kto planuje zostać znokautowanym w taki sposób? Jeżeli miałby zamiar przegrać, dlaczego nie odklepał dźwigni na nogę? Dajcie spokój. Planuję dać się znokautować? To śmieszne. Anderson nie lubi przegrywać, po prostu został znokautowany. Nie ujmujmy niczego Chrisowi Weidmanowi.

W dalszej części manager Spidera wspomniał, że rewanż na chwilę obecną jest ostatnią rzeczą o której myślą, aczkolwiek dał do zrozumienia, że nie ma chyba innego pojedynku, który miałby większy sens.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o