Goran Reljic chce wrócić na polski ring w grudniu – KSW stawia raczej na 2014 rok

16 Lipiec 2013
Goran Reljic chce wrócić na polski ring w grudniu – KSW stawia raczej na 2014 rok

Na niemieckim groundandpound.de ukazał się krótki wywiad z Goranem Reljicem (11-4), niedawnym przeciwnikiem Janka Błachowicza (17-3) na KSW. Z rozmowy jasno wynika, że Chorwat ma plan, aby szybko powrócić do polskiej organizacji.

Mam nadzieję walczyć w KSW ponownie, w grudniu tego roku.

Po ekscytujących trzech rundach w marcu, Goran przegrał po raz czwarty i po raz czwarty przez decyzję sędziów. Choć porażka boli, dzisiaj nie patrzy za siebie:

Nie pokazałem się w tej walce z dobrej strony. Jak zwykle, użyłem jednak wszystkiego na co mnie było stać. Nie jestem specjalnie szczęśliwy, ale idę na przód.

Po zobaczeniu wywiadu natychmiast poprosiliśmy o komentarz Martina Lewandowskiego, który z chęcią przywita Reljica ponownie, ale prawdopodobnie dopiero w roku kolejnym:

Goran ma z nami kontrakt, ale w grudniu prawdopodobnie na KSW nie zawalczy. Raczej będzie to perspektywa 2014 roku i tyle właściwie mogę teraz powiedzieć. To jest jakaś układanka zawodnicza. Jest jedna postać z którą ja go widzę w kat. -93kg, niemniej na razie managerowi powiedziałem, że jestem zainteresowany, ale póki co nie mam podpisanego żadnego kontraktu, kwitu czy choćby deklaracji na mailu. Zobaczymy go na KSW na pewno, ale śmiem wątpić żeby udało się to na gali w grudniu. Zawsze muszę sobie jednak zostawić jakąś furtkę możliwości, bo jak widać po przykładzie gali w Łodzi, tam wywróciliśmy prawie że cały „fight card” do góry nogami. W zależności od tego co rynek przyniesie i co się będzie działo, to my będziemy reagować. Na dzień dzisiejszy takiego planu na Gorana w grudniu nie ma i raczej będzie to perspektywa 2014 roku.

Już wkrótce kolejne rewelacje, które usłyszeliśmy przy okazji rozmowy ze współwłaścicielem Konfrontacji.

Komentarze

 • Blade

  Nie miałbym nic przeciwko, żeby Goran dostał Różala. Czemu nie? Myślę, że Goran byłby faworytem.

 • Pako

  bardziej chyba,Goran vs Manhoef, albo Goran vs Mamed…….

 • IronMike

  Panowie abstrakcja , do rozala musialby masowac a do mamedweight zbijac. Rozal powiedzial ,ze z ciezkiej dupy nie ruszy , sniezka tez pewnie w gore nie pojdzie. Goran musialby pod nich wage robic , co mysle tez mu sie nie widzialoby

 • kamerling

  Narkun byłby zajebistą opcją, ale KSW może nie chcieć rzucać go na tak głęboką wodę jaką jest Reljic.