Janek Błachowicz na 100% na grudniowym KSW 25 wg organizatorów

18 Lipiec 2013
0
Janek Błachowicz na 100% na grudniowym KSW 25 wg organizatorów

Przy okazji wczorajszej rozmowy na temat Gorana Reljica w Polsce, zeszliśmy na temat obozu Nastula Team i jego poszczególnych uczestników. I tak, usłyszeliśmy jaka przyszłość czeka Janka Błachowicza w najbliższych miesiącach, zwłaszcza teraz, gdy jego walka na WSOF 5 została odwołana.

Za słowami Martina Lewandowskiego:

To mogę potwierdzić i dziwnym jest, że Janek Wam tego nie potwierdził mówiąc, że ma nadzieję, bo tu nie ma co mieć nadziei. Janek nie walczy we wrześniu w Stanach a miał (wg wcześniejszych planów) walczyć w tym terminie u nas na gali. Była jednak z ich strony prośba, żeby jednak zawalczył w USA. Nasze działania chyba już udowadniają środowisku, że nie jesteśmy osobami, które chcą uprzykrzyć życie zawodnikom. Więc przez to Janek i jego obecny management wyszli do nas z prośbą, czy rozważylibyśmy przesunięcie jego walki na grudzień.

Wspomniany wyżej powód to oczywiście niedoszła walka na World Series of Fighting 5, gdzie „John” miał zmierzyć się z Anthonym Johnsonem:

Z ich powodu (walki Janka), musieliśmy przebudować fight card dwóch zbliżających się gal, we wrześniu i grudniu. Przez niefortunną zagrywkę WSOF, ta udowadnia, że jest bardzo kiepskiej maści organizacją, o czym słyszę po raz któryś z kolei, z różnych stron. Ja już dla Janka oczywiście nie mogę zmienić gali wrześniowej, ale w grudniu oczywiście go zobaczymy, to jest pewne.

Na pytanie, czy i tym razem zobaczymy dla Polaka kogoś zza granicy, usłyszeliśmy:

To jest za szybko żeby teraz o tym mówić. Są różne opcje. Teraz skupiamy się przede wszystkim na gali wrześniowej.

Tymczasem, Polak kończy zgrupowanie w Zakopanem, gdzie tematem przewodnim jest wydolność i siła. Więcej o tym możecie usłyszeć TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o