Jutro konferencja prasowa TUF China, będzie wtopa?

10 Lipiec 2013
Jutro konferencja prasowa TUF China, będzie wtopa?

tuf china

Na twitterowym koncie serwisu Middleeasy.com pojawiła się informacja, że w dniu jutrzejszym UFC zorganizuje konferencję dotyczącą kolejnego sezonu The Ultimate Fightera, który będzie miał miejsce w Chinach. Zuffa zauważyła potencjał, jaki tkwi w Państwie Środka i zorganizowanie tam TUF-a jest ewidentnie tego dowodem.

Istnieje jednak ryzyko wejścia na tamtejszy rynek. Osoba obsługująca konto Phuket Top Team (team treningowy MMA w Tajlandii) opisała chiński rynek mieszanych sztuk walki jako „najgorszy na świecie pod względem korupcji, braku szacunku i oszustw”. Ponadto wspomniany został fakt o zamknięciu tamtejszego oddziału UFC i przeniesieniu go do Singapuru, co może być pewną sugestią.

Pierwsza zagraniczna edycja The Ultimate Fightera została wyemitowana na początku 2012 i odbyła się w Brazylii. Trenerami byli Vitor Belfort i Wanderlei Silva. Kolejny międzynarodowy sezon umieszczony został w Australii i skupił się na konfrontacji gospodarzy z Brytyjczykami. W tym roku, w marcu TUF wrócił do Brazylii. Premierowy azjatycki sezon ma być czwartym tego typu w historii.

Komentarze

  • Pako

    na początku wtopy nie będzie Laughing potem bedą tylko cyrki……..

>><<
ZamknijX