Marcin Naruszczka wyzwał Piotra Strusa na pojedynek w 2011 roku

19 Lipiec 2013
4
Marcin Naruszczka wyzwał Piotra Strusa na pojedynek w 2011 roku

Obecny tydzień należał wyjątkowo do reprezentantów Nastula Team, z którymi mieliśmy okazję osobiście porozmawiać podczas przygotowań w Zakopanem. Naszą uwagę zwrócił przede wszystkim Piotr Strus, który w udzielonym wywiadzie zdradził sporo cennych informacji, m. in. o dwóch kolejnych pojedynkach, które doprowadziły nas na trop bardzo ciekawej sytuacji z 2011 roku.

Pierwszy to zbliżający się, potencjalny występ za granicą, który nie jest jeszcze pewny, ale fighter „przygotowuje się pod niego, jakby miał się odbyć.” Drugi, bardziej interesujący wątek to bardzo możliwy (za słowami Martina Lewandowskiego) pojedynek jeszcze na KSW 25, gdzie miałby się zmierzyć z którymś z Polaków a nie jak sądziła wcześniej spora rzesza fanów, z Abu Azaitarem.

Nazwisko Marcina Naruszczki przewinęło się wcześniej w naszym wywiadzie, ale nawet Piotr sam miał chyba bardziej na myśli właśnie Abu, bo tu ponownie Martin Lewandowski stwierdził, że nie konsultował tego z żadną ze stron, a wszystko jest na razie w formie nieoficjalnego pomysłu.

Choć potwierdzenia nie mamy również i my, to przez myśl przewinęła nam się rozpoczęta w 2011 roku rywalizacja pomiędzy dwoma obozami: Nastula Team i ekipa Mirka Oknińskiego, gdzie jeszcze wtedy trenował Naruszczka. To właśnie wtedy, dokładnie 18 listopada, na gali Fight Cup, gdzie Strus wygrał z Pawłem Zalewskim (reprezentantem Okniński Team), do jego szatni wszedł z gratulacjami Marcin. Oprócz dobrego słowa miał dla niego wiadomość w której zaproponował wspólne spotkanie na ringu, jakby w obronie honoru pokonanej drużyny. Domyślamy się, że przy podejmowaniu w sierpniu decyzji, KSW nie będzie się kierowało wspomnianą historią, ale gdyby jednak, to byłby to doskonały motyw z ciekawą historią w tle.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
kamerlingOczekkPakoWociek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamerling
Gość
kamerling
Offline

Naruszczka vs Strus ? No to wygrałby Piotrek.

Oczekk
Gość
Oczekk
Offline

Dla Strussa dobry rywal, ale nie zbyt chętnie chciałbym ponownie widzieć Naruszczkę w ringu KSW.

Pako
Gość
Pako
Offline

fajny motyw,ale tu i tak KSW zrobi swoje i pokierują się inaczej.

Wociek
Gość
Wociek
Offline

Pewnie że doskonały motyw,stawiam na Naruszczkę