Martin Lewandowski: „Albert Sosnowski mile widziany w KSW.”

17 Lipiec 2013
Martin Lewandowski: „Albert Sosnowski mile widziany w KSW.”

Po wizycie Alberta Sosnowskiego na trwającym obozie Nastula Team, wszystko zaczyna układać się w jedną całość. Najpierw Dragon przyznał się przed kamerą, że współpraca z ekipą warszawskiego klubu Pawła Nastuli, ma również drugie dno a teraz piłeczkę odbili włodarze KSW.

Okazuje się, że temat został już wstępnie przerobiony przez Martina Lewandowskiego:

Ja już kiedyś z Albertem uciąłem sobie pogawędkę, jeszcze za czasów jak był gościem honorowym na jednej z naszych gal.

Czy mistrz Europy skorzysta z zaproszenia, nie przekonamy się przynajmniej jednak przynajmniej do końca tego roku, kiedy to ma nadzieję stoczyć kolejny, bokserski mecz. Intencje zostały jednak wyrażone jasno:

Powiedziałem mu wtedy, gdy akurat może nie był to najlepszy moment na podjęcie takiej decyzji, czyli przed ostatnimi dwoma przegranymi, że jeżeli będzie miał ochotę to niech pamięta o nas. Jesteśmy tu, rozmawiajmy. Wiadomo, jak warunki będą sensowne, to na pewno jesteśmy zainteresowani.

Co bardziej zagorzali fani, na pewno zwrócą uwagę na fakt, że Albert jest oczywiście jednowymiarowym zawodnikiem (pomimo dawnego epizodu z zapasami), ale jego ewentualny występ w KSW miałby już charakter wielowymiarowy, bo z pewnością przyciągnąłby sporo fanów sportów czysto uderzanych.

Komentarze

 • Blade

  Jestem za ! Albert dla Pudziana na przyszłą walkę 🙂

 • chamillionaire

  chetnie bym zobaczył go z Pudzillą

 • IronMike

  freak fight z pudzianem , przegrany opuszcza kswLaughing

 • Oczekk

  Nie z Pudzianem, skąd takie głupie pomysły..
  Naprawdę takie zestawienia chcecie oglądać czy jaja sobie robicie? Ja bym Albercika dał z Karaoglu. = P

 • IronMike

  Szczerze to ja go w ogole nie chce widziec na ksw. Ma 34 lata (pudzianowy wiek kiedy zaczal ) ,ostatnio taksówkarz go znokautowal to sie do mma pcha. Dla zabawy bym parodie z pudzianem zobaczyl ale tylko jak juz musialoby dojsc do jego startow w ksw. Karaoglu jest za maly. Sosna by musial zbijac niemało

 • Pako

  freak freak freak,wynocha :D:D:D

 • metaraon

  KSW festynem stoi 🙂

 • Suriname

  Niech dadzą Alberta Różalowi. W końcu obaj są stójkowiczami, ale większe pojęcie o parterze ma jednak Marcin. Taka walka może być, ale w cale nie postrzegam tego jako freak fight, bo wkońcu obaj są sportowcami.

 • kamerling

  Ta i Różal by wygrał przez gogoplatę. ROFL

  Walka Pudzian-Sosnowski jak dla mnie może być. Wiadomo, jak Albert utrzymałby walkę w stójce to by wygrał, jakby Pudzian go obalił i próbował po raz n tych swoich śmiesznych młotków – no to przerwanie prawdopodobnie przez Brondera (który sędziuje jak na razie wszystkie walki Pudzilli na KSW) i wygrana przez TKO.