Mayhem wzywa fighterów i fanów do bojkotu UFC

28 Lipiec 2013
Mayhem wzywa fighterów i fanów do bojkotu UFC

Niegdyś znana gwiazda MMA poza UFC i zawodnik, który poradził sobie w pierwszej lidze średnio, bo nie wygrał tam żadnego z trzech pojedynków. Mimo to na tyle charyzmatyczny i utalentowany, że zyskał sobie szacunek na scenie mieszanych sztuk walki. Gorzej jednak jeżeli chodzi o jego mentalną stronę. Emerytowany obecnie Jason Miller wezwał niedawno, za pomocą jednego z for tematycznych, wszystkich fanów i czynnych zawodników, do bojkotowania UFC.

Dana White zabił sport, który Ty i ja kochamy. Odmawia budowania nowych gwiazd. Nagradza tych, którzy stoją w miejscu i zamulają walkę. Zunifikowane zasady, wszystkie razem zabiły sport mieszanych sztuk walki. Przychodzę do was jako osoba pokorna, student i nauczyciel mieszanych sztuk walki. Jako człowiek, który nigdy nie odklepał czy został znokautowany podczas współzawodnictwa w MMA i proszę was abyście nie wspierali monarchistycznej korporacji, która faworyzuje zdobywanie punktów w kolumnie wygranych, zamiast zaprezentowania prawdziwej sztuki MMA.

Najwyraźniej, wychwala tych, którzy mają interes w uprawianiu hazardu na MMA, wiedząc kto ze sporą dozą pewności zwycięży a kto raczej przegra pojedynek w UFC, przez co obecne struktury przetrwają aż Wy – fani, zażądacie żeby siły te przestały kontrolować mieszane sztuki walki.

Jestem Mayhem Miller, więc doskonale zdaję sobie sprawę, jak to jest żyć w opozycji do sił korporacji, z życiowym rekordem 52-8-1 i rekordem UFC 0-3. Ludzie w UFC nigdy nie byli silniejsi niż mężczyźni, z którymi walczyłem po całym świecie. Jedynie warunki w których walczyłem, były bardziej ekstremalne.

Jako fan, zachęcam was…

Kiedy tylko pojawi się kolejna wielka okazja, wskakujcie na jej pokład, ponieważ odkąd sprzedaż PPV spada od 2009 roku i przedstawiciele telewizji FOX oglądają te nudne pojedynki, jeżeli nadal wspierasz Danę, to tak jakbyś polerował mosiądz z kabiny kapitana statku Titanica. Nie pozwólcie mu zabić naszego sportu. Za bardzo go kocham.

Z poważaniem.

Mayhem Monkey

Jason Mayhem Miller

Komentarze

 • Redaktor Kokos80

  nie rozumiem dlaczego UFC ciagle trzyma walki krasnali. przeciez tego nie da sie ogladac i tez zniechaca ludzi do PPV. do 65 kg jesze ujdzie, ale do 61, czy 56… to juz lepsze takie wagi dla kobiet, choc poziom mizerny.

 • Ropniak77

  Co za bzdury, w najniższych wagach są zdecydowanie najbardziej efektowne walki, a mysza to jeden z moich ulubionych fajterów.

 • saabinaa

  Każda waga ma swój urok, wielu nie lubi ktegorii poniżej 70 kg, lub wagi ciężkiej, ale to w tych wagach możemy podziwać specyficzne akcje o które trudniej w innych kategoriach.  A to, że kobiety mają słaby poziom, to generalizacja nie na miejscu.  

 • Pako

  UFC cału czas pnie się do przodu,stąd właśnie kategoria musza u mężczyzn oraz walki kobiet,IMO tej korporacji już nic nie zatrzyma,a próbowanie tylko przyniesie stratę pięniędzy oraz czasu 🙂

 • metaraon

  Mayhema lubię, ale fakty sa takie, że swoje 3 walki w UFC przegrał.

  W tym kontekście mało wiarygodnie brzmi to, co teraz mówi.

 • gonzo

  Kolo to hipokryta. Dana go olał, to teraz obrażony wystosowuje śmieszne apele, ale żeby miał możliwość to pewnie pierwszy byłby w kolejce po bilet do UFC. Podobnie jak Tito Ortiz, który najpierw psioczył i gwiazdorzył, a teraz jak kapucha topnieje to prosi o walki. Miller przegrał w UFC 3 walki i takie są fakty. Niech więc idzie do KSW, bo tam jego miejsce :p

 • kamerling

  Trzeba zrobić jakiś szum wokół siebie…

 • Pudzielianienko

  @sabinaa jeśli posiadaczka paska mistrzowskiego prezentuje znajomość parteru grubo poniżej paska fioletowego to ta kategoria raczej mocna nie jest.

 • Oczekk

  A ja wam powiem, że szczerze nie kojarzę żadnej słabej walki kobiet. Zwykle walczą bardzo agresywnie, ostro wchodzą w wymiany, tak jakby chciały coś udowodnić całemu światu.

 • metaraon

  Zaangażowania im nie można odmówić, ale technicznie bywa słabo…

  Może poza Rondą w parterze i Cyborg w stójce.

 • nitro

  A ta Karolina z Ksw? Lepiej się bije niż……..PudzianLaughing

 • Pudzielianienko

   @metaraon IMHO Cyborg jest po prostu znacznie silniejsz(a/y) i szybsz(a/y), niż je(j/go) oponentki. A to apropo parteru "Loudy Lousey":

  rousey