Michał Andryszak o kontrakcie z Cage Warriors – wywiad

31 Lipiec 2013
0
Michał Andryszak o kontrakcie z Cage Warriors – wywiad

Po raz kolejny, mieliśmy okazję porozmawiać z Michałem Andryszakiem, jednym z dwóch Polaków, którzy podpisali niedawno kontrakt na walkę na Cage Warriors 58. Choć jest to stosunkowe młode info, zapytaliśmy fightera z Bydgoszczy o szczegóły kontraktu oraz o Iona Cutelebę, jego kolejnego przeciwnika.

Możesz zdradzić kulisy nowego kontraktu?
O szczegółach kontraktu musielibyście raczej porozmawiać z Łukaszem Bosackim, bo to on wszystko załatwiał. Ja otrzymałem taką propozycję i wiesz, zgodziłem się. Dostałem przeciwnika i wyszło jak wyszło. To będzie pierwsza walka w wadze ciężkiej w tym roku.

Wiesz już coś o swoim kolejnym przeciwniku?
Oglądałem jego walki. Młody chłopak, młodszy ode mnie, bo 19 lat. Niższy, cięższy. Wywodzi się z sambo, jak to Rosjanin. Wydaje się, że nic specjalnego, ale na pewno nie można go lekceważyć.

Na ile pojedynków będziesz z Cage Warriors?
To jest umowa na jedną walkę. Zobaczymy jak ta walka mi pójdzie. Jak dam dobrą walkę, to być może będą chcieli mnie na dłużej. Co będzie dalej, to jeszcze zobaczymy a na razie nie wybiegam za bardzo w przyszłość. Jeżeli tak, to na pewno im nie odmówię.

A co słychać u Ciebie pomiędzy kolejnymi walkami?
Wszystko w porządku. Trochę wakacji miałem. Później mam dwie walki koło siebie, bo akurat tak się złożyło. Później znowu trochę przerwy i w listopadzie znowu walka.

Miłego odpoczynku i powodzenia. Dziękuję za krótki wywiad.
Również dziękuję.

Szczegóły na temat kolejnej walki Michała w Czeczenii, znajdziecie TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o