Nick Diaz opuszcza plan zdjęciowy programu z „The Voice”

23 Lipiec 2013
Nick Diaz opuszcza plan zdjęciowy programu z „The Voice”

To zadziwiające jak totalny brak działań, może wywołać aż tyle emocji. Robić, aby się nie narobić to nowy styl działania Nicka Diaza, który po raz kolejny pokazał, że ma wszystkich w głębokim poważaniu.

Wielokrotne wybryki w stylu „nie pojawiłem się na konferencji, bo nikt mi o niej nie powiedział” bywały przyczyną problemów dla fightera ze Stockton, ale najwyraźniej nie nauczyły go zbyt wiele, tak jak opuszczenie umówionej walki w formule BJJ z Braulio Estimą i wiele innych.

Po połowicznym zapowiedzeniu końca kariery w MMA i niedawnych pogłoskach o planowanym powrocie, wniosek jest tylko jeden. Nicka nie wolno traktować poważnie, czym z pewnością nie odkryliśmy niczego nowego. Teraz, gdy wydawałoby się, że rozpoczęta kariera promotorska wymusi na nim pewne zachowania, fani mogą poczuć się zawiedzeni (ponownie).

Znany z dobrego komentarza podczas gal i prowadzonych serii telewizyjnych „The Voice vs.” Michaell Shiavello, był umówiony na kręcenie kolejnego odcinka, w którym zadaje serię dobrych pytań, które z reguły nie były poruszane nigdzie indziej. Tym razem popularny w środowisku komentator, trafił na opór. Info z twittera:

Nick Diaz nie pojawił się na planie programu. Nick, zawiodłeś swoich fanów raz jeszcze… mnie również w szczególności. To nieprofesjonalne, kolego.

Ta historia jest nam wielokrotnie znana, dlatego już chyba obyło się bez większych emocji. Ale na ten odcinek na pewno czekalibyśmy z niecierpliwością.

Komentarze

 • Pako

  heh  brawa dla Nicka,teraz tylko czekać aż Nick wyda oświadczenie że nic o takim spotkaniu nie wiedział 🙂

 • IronMike

  Spalił sie chlop i zapomnial , kazdemu moze sie zdarzycLaughing

 • kamerling

  Irytuje mnie on bardzo. No ale jak każdy – ma swoich fanów i hejterów. Laughing

 • Pako

  hehe,no nieprofesjonalne zachowanie,ale to jest Nick,nigdy nie byłem jego mega fanem i nie będe też hejtem 🙂 chociaż jedyny z wszystkich zawodników,który potrafi pokazać że wiele rzeczy go nie obchodzi i potrafi się temu postawić,ale z drugiej strony to też tak nie ładnie,i taką on sobie renomę wyrabia Applause