Pancrase wprowadzi klatkę

17 Lipiec 2013
Pancrase wprowadzi klatkę

bayside fight

Najpierw było Dream, następnie Deep i w końcu Shooto. Tym razem zmiany nie ominęły także drugiej najstarszej japońskiej organizacji MMA. Pancrase od września, do organizowanych przez siebie imprez wprowadzi oddzielną serię nazwaną „Bayside Fight”.

Oznacza to wprowadzenie klatki zamiast ringu, a także zastąpienie dotychczasowych przepisów „unified rules” znanymi np. z UFC. Docelowo takich gal w 2014 ma być od czterech do sześciu, a inauguracja Bayside Fight będzie miała miejsce 1 września w Yokohamie, w kompleksie rozrywkowym Bayside Yokohama.

Wcześniej inne promocje zaczęły okazyjnie wprowadzać klatkę na swoje imprezy: Deep podczas Cage Impact, oraz Shooto przy okazji reaktywowanego Vale Tudo Japan.

Komentarze

 • Tomas

  no to teraz czekamy na ksw:)

 • IronMike

  Te barany z polsatu sie nigdy na klatke nie zgodzaSad

 • kamerling

  Zobaczycie, że jeszcze przez co najmniej 10 lat nie uświadczymy klatki w KSW.

 • D. Dziubicki

  Pozwolę sobie zauważyć, że KSW już wprowadziło wzorem Pancrase klatkę (oddzielna seria z częściowym zachowaniem oryginalnego brandingu), ale tego pomysłu nie odważono się póki co kontynuować.

 • Oczekk

  Lubiłem to stare Pancrase, jeszcze za czasów, gdy występowali tam tacy zawodnicy jak Bas Rutten czy Frank Shamrock. Po zmianie przepisów,straciło swój klimat i oglądać mi się już tego nie chciało. Wprowadzenie klatki to jeszcze głupszy pomysł.

 • Pako

  na KSW nigdy nie będzie klatki….bynajmniej nie w tej dekadzie 😀