Przygotowania Daniela Omielańczuka do UFC 165 (+wideo)

autor:
13 Lipiec 2013
Przygotowania Daniela Omielańczuka do UFC 165 (+wideo)

Daniel Omielańczuk Zakopane

Daniel Omielańczuk wraz z klubowymi kolegami od kilku dni przebywa w Zakopanem, gdzie Nastula Team, zorganizował obóz wytrzymałościowo – siłowy. Dla jedynego Polaka w UFC, jest to idealny moment do szlifowania formy przed debiutem, na wrześniowej gali w Toronto.

Komentarze

 • saabinaa

  "Obóz pracy", dobrze, że nie koncentracyjny. Mam nadzieje, że Danielowi uda sie w tym Ufc 🙂

 • Pako

  już mu się udało 🙂 bo jest w UFC a teraz przed nim sprawdzian umiejętności :):)

 • Oczekk

  A pamiętacie, jak Daniel podczas słynnej KSW 12, wyskoczył na tego skurczybyka Olivie (co się z tym gościem stało, ten jego zapaśniczy styl przyjemnie mi się oglądało), a zaledwie walka przerwy i już walka z ”Kostią”. Obie walki wtedy przegrał i jedno mnie zastanawia dlaczego facet, którego zaledwie była to 2 i 3 walka zawodowa, od razu skacze na takich wtedy postrachów wagi ciężkiej KSW? Kasa? Pewność siebie? A może chciał być jak Roycie Gracie? Z perspektywy czasu mnie to bawi. ; D Powodzenia na UFC.

 • saabinaa

  Oj tam, może nie przypuszczał, że jego kariera tak się potoczy, może traktował te walki jako przygode a nie kalkulował, że mu statystyki się pogorszą. Śmieszne jest to jak młodzi zawodnicy kombinują jak tu mieć najlepszy rekord i najlepiej słabszego od siebie przeciwnika.

 • Pako

  przykładem zawsze był Tymoteusz Świątek :):)

 • IronMike

  Guelmino ma dostać TKO na to czekamy DanielFly