Rewanż Silva vs. Weidman 2 na grudzień lub luty. Dana rozważa stadion w Dallas.

12 Lipiec 2013
Rewanż Silva vs. Weidman 2 na grudzień lub luty. Dana rozważa stadion w Dallas.

Obecny tydzień to prawdziwe wariactwo wokół rewanżu Andersona Silvy z Chrisem Weidmanem. Źródła bliskie Brazylijczyka twierdzą, jakoby były mistrz w żartach żałował, że rewanż nie jest planowany na najbliższą sobotę. Żarty żartami, ale jeszcze więcej na ten temat ma do powiedzenia nowy czempion oraz prezydent UFC.

W wywiadzie dla ESPN, All American stwierdził:

Rewanż będzie na 100%. To będzie moja kolejna walka. UFC mówi, że chcą to zrobić w grudniu, jako noworoczne show lub w lutym, na weekend Super Bowl.

Choć na chwilę obecną zostało jeszcze wiele czasu na ustalenia, fighter jednocześnie zanegował możliwość zorganizowania walki rewanżowej w Brazylii, co wcześniej donosiły media, podsumowując jednak, że nie unikałby takiej opcji.

Jeszcze ciekawsza informację zdradził Dana White, który raz jeszcze przywołał wizję stadionu w Dallas. Co ciekawsze, wg prezydenta UFC, Silva vs. Weidman 2 świetnie wpisałaby się w klimaty tej, która przetarłaby nowe szlaki dla organizacji. Stadion w Dallas jest w stanie pomieścić 105 tysięcy widzów.

Smaczku całej sytuacji dodają amerykańscy bukmacherzy, którzy już teraz dają Andersonowi znaczną przewagę w potencjalnym rewanżu. Od samego początku kurs na Brazylijczyka był lepszy niż przy pierwszym spotkaniu a na ten moment Silva jest faworytem 2 do 1.

Komentarze

  • Pako

    Ja pierdziele 105 tysięcy widzów 😀

  • saabinaa

    yyy, 105 tysięcy. Dana jest chyba bardzo zadowolony z przegranej mistrza. Nic tak nie przyciągnie widzów jak rewanż.

  • IronMike

    Wiedzialem ,ze Silva pod wpływem emocji gadal glupoty. Szopki podczas walki sie skoncza i pas wroci do wlaściciela