Roger Gracie rozważa zaproszenie do udziału na Metamoris 3

19 Lipiec 2013
Roger Gracie rozważa zaproszenie do udziału na Metamoris 3

Po ostatniej przegranej na debiucie w UFC, wiele osób twierdziło, że MMA to niekoniecznie dobre miejsce dla mistrza parteru, który od 2006 roku konsekwentnie próbuje udowodnić, że jest inaczej. To jednak nie przeszkadza Rogerowi Gracie (6-2), który jeszcze mocniej będzie pracował nad przywróceniem dobrego imienia rodziny w formule mieszanych sztuk walki. Co więcej, w międzyczasie być może powróci do tego w czym jest najlepszy.

W wywiadzie dla Tatame, Roger wyznał, że otrzymał zaproszenie od organizatorów Metamoris, wszystko jednak zależy przede wszystkim od daty trzeciego eventu, która nie może kolidować z występami w UFC:

Dostałem zaproszenie żeby walczyć na Metamoris i wciąż myślę o startach w jiu-jitsu. To jednak trudne, kiedy może kolidować z MMA. Ciężko jest trenować do obu. Zaproszenie obejmuje ponowną walkę z Marcusem Buchechą. Nie mówię tak i nie mówię nie, pozostawiłem kwestię otwartą. Jeżeli nie będę miał walki MMA, mogę to zrobić. Otrzymałem również zaproszenie do mistrzostw, ale to będzie trudne.

Swój ostatni pojedynek w UFC, Brazylijczyk stoczył na początku lipca tego roku, przegrywając z Timem Kennedym (16-4) po wyczerpujących trzech rundach.

Komentarze

  • kamerling

    Roger w MMA już się IMO nie odbuduje. Może to będzie wyglądało tak, że stoczy jeszcze jedną walkę w UFC którą przegra i po prostu wyleci. Wówczas skupi się już tylko na grapplingu.

  • Pako

    no bo tak bedzie,no ze wzgledu na nazwisko to bedzie musial przegrac jeszcze 2 razy i wypadnie…..