„Siła jest, kondycja rośnie.” – Daniel Omielańczuk o obozie Nastula Team i pojedynku na UFC 165

17 Lipiec 2013

Z nowym nabytkiem UFC spotkaliśmy się w plenerze, tuż przy ośrodku wypoczynkowym w Zakopanem, gdzie właśnie odbywa się ostatni etap obozu treningowego Nastula team. W rozmowie z nami, Daniel Omielańczuk (15-3-1-1NC) jeszcze głębiej wdał się w szczegóły swojej umowy z największą organizacją MMA na świecie, poruszając kwestię przyszłego oponenta i nie zapominając o obozie organizowanym przez Pawła Nastulę. Poza tym dowiecie się kto stanie w narożniku Daniela w Toronto oraz kilka szczegółów, których nie było nigdy wcześniej.

Komentarze

 • Pako

  i przy dobrych wiatrach to i Jan się wkręci w UFC 🙂

 • metaraon

  Daniel z budowy i wzrostu trochę przypomina Caina 🙂

 • Suriname

  Mam nadzieje, że Daniel odprawi Guelnimo na UFC bardzo szybko. Spoko gość z niego i miejmy nadzieje, że będzie wygrywał w UFC i jego zarobki urosną do 70+70 i jeszcze więcej :D. Czas żeby Polak pokazał co potrafi. Guelnimo chyba jest większy od Daniela, ale Daniel widać ma motywacje. Jak się dobrze przygotuje to tylko widze tu TKO r1 dla Omielańczuka. WAR DANIEL.

 • kamerling

  Dobrze zrozumiałem, z Jankiem tylko poleci jak coś?

 • IronMike

  Mi przypomina Oliego zwlaszcza jak ma kilkudniowy zarost.

  Gadał coś ,że ufc placi za jednego czlowieka z cornera i ,ze Janek to bedzie jak nie bedzie mial walk w tym czasie czy waznych spraw. Dziwnie by to wygladalo jeden typ w narozniku tylko .. Pewne zalezy mu na Janku ale ktos te pozostale 2 miejsca tez wypelni.

  Guelmino moze i jest wielki ale jakiegos mega poziomu nie prezentuje . To nie bedzie starcie Dawida z Goliatem, Daniela tez jest kawałek. Cain tez jest skromnych rozmiarow a pomidorowa robi z tych bydlakow 120 kg. Imo Omielanczuk moze to wygrac tak w parterze jak i w stojce .

 • Pako

  Iron ma tu rację,przeciwnik jest do sięgnięcia dla Daniela,ja tu czuje że Daniel pójdzie w parter i go wykończy….