Brak transmisji GMC 4 i finału MMASTER 2 na żywo – czytelnicy portali branżowych o MMA to 1,5% widzów programu wg TVN

06 Lipiec 2013
3
Brak transmisji GMC 4 i finału MMASTER 2 na żywo – czytelnicy portali branżowych o MMA to 1,5% widzów programu wg TVN

Na kilka godzin przed galą GMC 4 w Niemczech, na której odbędzie się finał TVN’owskiego MMASTER 2 oraz pojedynki kilku klasowych polskich zawodników, porozmawialiśmy z osobą odpowiedzialną, m. in. za realizację programu MMASTER. Z rozmowy dowiecie się niestety jak mały odsetek widzów stanowicie Wy, czytelnicy portali branżowych, co być może usprawiedliwi niektóre decyzje i plan działania topowych, polskich organizacji mieszanych sztuk walki a gdzie liczą się przede wszystkim liczby.

Na prośbę naszych czytelników, postanowiliśmy dowiedzieć się u źródła jak wygląda kwestia transmisji lub retransmisji dzisiejszej gali German MMA Championships 4 a przy okazji dowiedzieliśmy się znacznie więcej. Za słowami Artura Ostaszewskiego ze stacji TVN:

Jeśli chodzi o samą galę, to my z gali GMC 4 pokażemy prawdopodobnie najciekawsze fragmenty lub nie za wiele innych rzeczy. Oprócz oczywiście naszej walki (finału programu), która zostanie wyemitowana jako po prostu jedenasty odcinek, kończący serię. To będzie bodajże 27 lipca, w sobotę, o 17:30. Tak jak zawsze.

Powodem takiego rozwiązania, jak zawsze, są koszty a raczej opłacalność przedsięwzięcia. Okazuje się, że czytelnicy portali branżowych stanowią znikomy procent zainteresowanych.

Będziemy mieli materiały z gali, ale będą z naciskiem na naszą walkę. Natomiast, zobaczymy jak to wyjdzie. czy będą jakieś fajne walki Polaków. Jeżeli potrzebne jest uzasadnienie sytuacji, dlaczego jest tak a nie inaczej, to proszę pamiętać, że ten widz sprofilowany na MMA, czyli Państwa typowy czytelnik, to wg naszych wyliczeń, stanowi około 1,5% naszej oglądalności (programu). Jednak taki widz standardowy, czyli powiedzmy przeciętny zjadacz chleba, jest częstszym naszym gościem przed telewizorem. Dlatego nie ma sensu robić transmisji na żywo i ponosić dodatkowych kosztów. Tak naprawdę uradowaną częścią byłby tylko ten 1,5%.

Zadajmy sobie więc w duchu pytanie, „Czy organizatorzy gal w ogóle powinni zawracać sobie głowę głosem internetowego ludu?”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
kamerlingsaabinaaPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamerling
Gość
kamerling
Offline

Pewnie ktoś to nakręci i później wrzuci 😉

saabinaa
Gość
saabinaa
Offline

Żeby tylko walka Moksa i Naruszczki w necie były, bo będzie lipa

Pako
Gość
Pako
Offline

spokojnie za kilka lat ten procent wzrośnieLaughing