„Uderzenie za uderzenie” kluczem do zwycięstwa dla Johny’ego Hendricksa w pojedynku z GSP

30 Lipiec 2013
„Uderzenie za uderzenie” kluczem do zwycięstwa dla Johny’ego Hendricksa w pojedynku z GSP

Sprowadzenia i lewy prosty. Te dwie techniki eksperci uznaliby za dwie najgroźniejszą broń z całego arsenału Georgesa St. Pierre’a. Wie o tym również Johny Hendricks, który od dłuższego czasu ostrzy zęby na zbliżający się pojedynek życia. Amerykanin zdaje się być pewny siebie na tyle, że jest w stanie pójść na wymianę cios za cios.

Zagryzę ochraniacz szczęki i przyjmę lewy prosty, żeby (w zamian) posłać prawą lub lewą na wysokość jego szczęki. To jest ta różnica. Uderz mnie w twarz a ja uderzę cię dwa razy mocniej.
Kiedy jestem w oktagonie, moim celem jest złamać czyjąś szczękę. Pozwolić im zapomnieć kim są tej nocy. Pozwolić im obudzić się następnego poranka i powiedzieć „Co się do cholery stało?”. To mój cel w każdej walce.

Hendricks przez moment poważnie obawiał się o swoją szansę zdobycia pasa, ale po porażce Andersona Silvy, wiedział, że super fight Brazylijczyka z GSP, nie dojdzie do skutku. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. Pierwszy krok za nim, ale teraz czeka go kolejny, trudniejszy.

Oddaję im szacunek (mistrzom), ponieważ mają pas, ale czempion to tylko osoba. Mogę pokonać każdego o dowolnej porze i to to jest ten rodzaj nastawienia, który musisz mieć, kiedy mierzysz się z kimś kto jest posiadaczem pasa.

UFC 167 „St. Pierre vs. Hendricks” odbędzie się 16-go listopada w popularnym MGM garden Arena, w Las Vegas.

Komentarze

 • Pako

  właśnie oto chodzi że Rumcajs ma te nokautujące uderzenie 🙂 czyli jeśli pójdzie w wymianę to może i zdemoluje GSP,ale obawiam się tego że to Kanadyjczyk będzie kontrolował go na ziemi i wywalczy decyzję,a bardzo chciałbym zobaczyć jak kolejny Undisputed Champion pada na deski 🙂 mam dość GSP,ten kolo jest nudny……….

 • Oczekk

  Pablo ja też. Trzymam wielką nadzieję, że Hendricks to wygra najlepiej jakimś porządnym nokautem na tego cwaniaka.

 • Wociek

  Uderzenie za uderzenie kontra obalenie na obalenie.Sądzę niestety że standardowa będzie decyzji po nudnej do porzygu przytulance GSP .

  Ale to co sądzę wcale nie musi się spełnić.Przydałaby się w sumie detronizacja Rusha. 😉

 • metaraon

  Walka z GSP oznacza dobrą wypłatę. Głównie od sponsorów, bo na bonusy walczac z Żorżem ciezko liczyć 😉

  O to w tym całym gadaniu zazwyczaj chodzi.

 • warma215

  Też uważam że Johnny urywając głowy zasłużył na tytuł, ale GSP to czysta strategia oraz patent na bycie mistrzem , którego nikt nie potrafił obejść a wielu już próbowało…

 • Pako

  IMO GSP jeszcze nie trafił na takiego Rumcajsa,mamy przykład z Andersonem,którego nikt nie mógł przejść,fakt że tamtą przegraną może zawdzięczać tylko Sobie,ale to jest MMA tu GSP też może popełnić jakiś błąd na który licze oczywiścieSmile

 • metaraon

  Hendricks surowy technicznie, walka z Conditem to pokazła.