Video po którym nie chcielibyscie spotkać Cris Cyborg w ciemnym zaułku

18 Lipiec 2013
Video po którym nie chcielibyscie spotkać Cris Cyborg w ciemnym zaułku

Na oficjalnym YouTube’owskim koncie Invicta FC, pojawiło się nagranie rejestrujące ostatnie chwile Cris Cyborg (12-1) tuż przed, w trakcie i zaraz po gali na której zdobyła mistrzowski tytuł, pokonując Marloes Conen (21-6) przez TKO. Jeżeli bać się kobiet, to właśnie tej jednej.

Komentarze

 • lolo

  procz Cyborga jeszcze jedna fighterka Invicty wyglada ‚troche’ mesko 😉

  https://invictafc.com/ediane-gomes/

 • Pako

  Ona ma głos jak Mężczyzna Laughing

 • Eksporter Zla

  Nigdy nie byłem fanem kobiecego mma, jednak ostatnie pieniądze bym oddał za jej pojedynek z Rondą. Za możliwość zobaczenia tego pojedynku i tego jak „wielka niepokonana” Ronda dostaje taki łomot jak panna Carano swego czasu…

 • Yeri

  Świetny materiał, w sam raz po ciężkiej nocy na dobre spanie:)
  Ale Cyborgowa znowu jawi mi się bardzo sympatycznie, mądrze mówi, taki prawdziwy sportowiec, a nie zakapiorzysko z zaułku.
  Podobnie jak Eksporter Zła wiele bym dał, żeby zobaczyć co Cris zrobiłaby z Rondą.

 • allladino

  Faktycznie super by bylo jakby ten frankenstein, ktory na sniadanie obiad i kolacje wpierdziela koks pobil ladna i normalna kobiete jaka jest Ronda. Przeciez to ze ma tak zdeformowana twarz to wlasnie dlatego ze zre koksy bez opamietania.Zobaczcie sobie na ryje kulturystek – wiekszosc z nich wyglada jak blizniaczki cyborga.

 • allladino

  Czym ten frankenstein wygrywa doskonala technika ? Nie -wygrywa sila fizyczna ktora ma ze sterydow,dla mnie to ze ona jest dopuszczana do walk z kobietami to porazka mma.

 • kamerling

  Myślę, że balacha Rondy w starciu z Cyborgową byłaby nieskuteczna. Doszłoby do takiej techniki to Cris mogłaby zrobić rozbicie. Zresztą jest nawet filmik na Youtubie jak rozbija Ortiza. Laughing

 • Pako

  no i wlasnie chcial bym to zobaczyc 🙂 jak Ronda probuje balaszke,a Chris robi z niej wtedy wiatrak :))