W walce rewanżowej Michael Bisping „pokonałby każdego” ze swych oprawców

30 Lipiec 2013
W walce rewanżowej Michael Bisping „pokonałby każdego” ze swych oprawców

Bez względu na to, co osobiście sądzicie na temat krewkiego Michaela Bispinga (24-5), ten zdecydowanie posiada cechy prawdziwego fightera z krwi i kości. W jednym z wywiadów powiedział, że w rewanżowym pojedynku, pokonałby każdego z pięciu przeciwników z którymi przegrał.

Bardzo chciałbym rewanżu z wszystkimi tymi, którzy odnieśli nade mną zwycięstwo. Chael jest jednym z nich, Rashad, Henderson, Vitor… chciałbym walczyć z nimi wszystkimi. Bardzo chciałbym kolejnej szansy. Po każdej porażce, wróciłem do analizy, która wyjaśniła co poszło nie tak, a po której wróciłem jeszcze lepszy. Dan Henderson? Wiem, że zdecydowanie poradziłbym sobie z nim. Chael? Pokonałem go za pierwszym razem, ale zrobiłbym to bardziej jednogłośnie w drugim starciu. Vitor? Radziłem sobie bardzo dobrze do momentu w którym złapał mnie kopnięciem na głowę, dlatego również przygotowałem się na taką ewentualność. Wierzę, że mógłbym pobić każdego, kto do tej pory zrobił to mi. Pokonali mnie tamtej nocy, więc wszystko było fair play, ale chciałbym rewanżu z każdym z nich.

Po dziś dzień, finalista TUFa, pozostaje najpopularniejszym fighterem w MMA z wysp brytyjskich i jednocześnie tym, który odniósł największy sukces. Aktualnie ma za sobą wygraną z Alanem Belcherem a już pod koniec października, zmierzy się z Markiem Munozem w Manchesterze.

Komentarze

  • Wociek

    Lubię styl Bispinga i trzeba przyznać że jest gościem wielce niedocenianym w UFC.Niechże uwali Munoza i dadzą mu jakiś faktycznie solidniejszy rewanż,bo gościu trochę się mija z title shotem o swoją szansę powinien mieć,dookoła w rankingach prawie każdy próbował.

  • Pako

    jak by naprawde walczył tak jak klepie gębą to by było fajnie,nie lubie takiego gadania,jestem przekonany że będzie miał problemy z Munozem,owszem Bisping sobie radzi,ale w życiu nie przejdzie po Vitorze. Może i z Chaelem czy Rashadem by wywalczył decyzję,co do Hendo to wiadomo czas idzie do przodu oni się starzeją i tracą formę,więc miał by szansę,ale nie widze go przy TS 😀