Zelg Galesic vs. Ricco Rodriguez na wrześniowym Final Fight 7 w Chorwacji

31 Lipiec 2013
0
Zelg Galesic vs. Ricco Rodriguez na wrześniowym Final Fight 7 w Chorwacji

Chorwacka Final Fight zorganizuje siódmą już edycję swojej gali. Już pierwsze edycje wyglądały naprawdę imponująco, co mogliście zaobserwować np. na naszym video blogu lub w licznych materiałach, przywiezionych z wyjazdu. Organizacja nie zamierza jednak zwalniać.

Tym razem, FFC przygotowało dla fanów main event w postaci miejscowego bohatera i weterana ringów Zelga Galesica (11-8), który zmierzy się z byłym mistrzem UFC Ricco Rodriguezem (51-21). Choć nie jest to już ten sam zawodnik, który w 2003 roku zdobył mistrzowski pas UFC w wadze ciężkiej, to jednak doświadczenie ponad 70 zawodowych walk nie da się zlekceważyć. Ricco aktualnie ma za sobą dwie porażki z rzędu, z czego jedna przez decyzję z Marcinem Łazarzem.

Chorwat również nie ma szczęście i od 2008 roku tabela z jego wynikami przypomina bardziej spis porażek, aniżeli zwycięstw, które zdobywał sporadycznie. Rok temu przegrał przez duszenie z Atillą Vegh w amerykańskim Bellatorze a na początku roku przez TKO z Lintonem Vassellą na UCMMA 32. W pewnym okresie jego kariery mógł wystąpić na KSW, ale wiarygodne źródło blisko federacji, przekazało nam informację, wg której „Zelg nie przepada za Polską i Polakami”.

Gala Final Fight Championship odbędzie się 20-go września chorwackim mieście Pula.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o