Będzie rewanż „King Mo” z Emanuelem Newtonem!

autor:
16 Sierpień 2013
Będzie rewanż „King Mo” z Emanuelem Newtonem!

King Mo vs. Newton

Zapowiada się, że pierwsza gala Bellatora transmitowana w systemie PPV będzie miała nadzwyczaj mocną rozpiskę. Do dotychczas anonsowanych dwóch walk listopadowego eventu z numerem 106, dzisiaj dodano trzecie zestawienie. Będzie to rewanżowy pojedynek Muhammeda Lawala (11-2) z Emanuelem Newtonem (21-7-1).

Po raz pierwszy zawodnicy ci spotkali się ze sobą w klatce 21. lutego, a była to walka półfinałowa turnieju wagi półciężkiej. Niewielu chyba spodziewało się tak krótkiego widowiska. W połowie pierwszej rundy Newton wykonał tzw. spinning back fist, którym znokautował „King Mo”.

Wygrana ta zapewniła Emanuelowi miejsce w finale turnieju, w którym skrzyżował rękawice z Mikhailem Zayatsem. Po przewalczeniu pełnego dystansu, werdykt leżał w rękach sędziów, a ci jednogłośna przyznali wygraną Amerykaninowi.

Lawal z kolei zanotował od tamtego czasu dwa występy, oba w ramach kolejnej edycji turnieju dywizji do 93 kg. W pierwszym etapie, potrzebował lekko ponad półtorej minuty na znokautowanie Setha Petruzelliego, tym samym przyczyniając się do zakończenia przez niego kariery. Miesiąc później zastopował w trzeciej rundzie finałowej walki Jacoba Noe.

Poniżej, dla przypomnienia efektowne zakończenie pierwszego starcia obu tych zawodników.

Komentarze

  • Pako

    Imo King Mo teraz mu wpierdoli 🙂

  • kamerling

    Też tak sądzę. Będzie REWANŻ w prawdziwym tego słowa znaczeniu.