Bojan Velickovic miał walczyć z Maciejem Różańskim na MMA Attack 4

13 Sierpień 2013
Bojan Velickovic miał walczyć z Maciejem Różańskim na MMA Attack 4

W wywiadzie wklejonym kilka minut temu na portalu, Maciej Różański wyjawił, że organizacja MMA Attack mocno rozważała zestawienie go z Bojanem Velickovicem, Serbem znanym ze świetnego pokazu umiejętności fighterskich w kwietniowej walce z Krzysztofem Jotko.

Z pewnych powodów, Velickovic nie mógł jednak przyjąć propozycji MMAA, a o tym dlaczego tak się stało, porozmawialiśmy z Timem Leideckerem, który pomaga mu w prowadzeniu jego kariery:

Przedyskutowałem z Bojanem kilka pomysłów, które powinny rozpędzić mocno jego karierę, ale to oznacza, że nie będzie mógł wystąpić na kolejnym MMA Attack. Bardzo chcielibyśmy, żeby wystąpił na MMAA, bo walka z Maciejem byłaby dla niego wspaniałym wyzwaniem. Pomogłem Maciejowi zorganizować jego drugą walkę i przyglądam mu się uważnie od tamtego momentu. Jest świetnym fighterem i wierzę, że wyciągnąłby z Bojana maksimum możliwości. Wspomniany inny pomysł dla Kariery Bojana ma to do siebie, że jeżeli pójdziemy za tą ideą, nie będzie wówczas pewne czy mógłby wystąpić na MMA Attack aż do września, a nie wiemy czy polska strona może czekać kolejne trzy tygodnie z ogłoszeniem oponenta dla Macieja.

Tim Leidecker jednocześnie podkreślił, że nie jest oficjalnym managerem Serba a póki co, kimś w rodzaju doradcy. Jednocześnie przeprosił za trochę tajemniczą wypowiedź, ale „nie chciał póki co dzielić skóry na niedźwiedziu.”

Komentarze