Bonusy finasowe za UFC Fight Night 26 przyznane

autor:
18 Sierpień 2013
Bonusy finasowe za UFC Fight Night 26 przyznane

Browne Overeem
Foto: Esther Lin, mmafighting.com

Tradycyjnie, po zakończeniu gali poznaliśmy nazwiska fighterów, nagrodzonych bonusami finansowymi za walkę wieczoru oraz najefektowniejszy nokaut i poddanie. W jednym z przypadków dylemat był na tyle duży, że postanowiono uhonorowac dwóch zawodników. Kwota jaką na swoim koncie zobaczą nagrodzeni to $50,000.

Za najlepszą walkę wieczoru uznano pojedynek Michaela McDonalda (16-2) i Brada Picketta (23-8), który ostatecznie zakończył się wygraną tego pierwszego, przez poddanie w drugiej rundzie.

Browne Overeem GIF

Bez wątpienia, najefektowniejszym nokautem tej gali było frontalne kopnięcie, a następnie dobicie dwoma ciosami leżącego już na deskach Alistaira Overeema (36-13). Tak właśnie wykończył Holendra Travis Browne (15-1-1). Z bonusowej wypłaty cieszyć się może też Matt Brown (18-11), który w niespełna pół minuty spacyfikował Mike Pylea (25-9-1).

Sonnen Shogun GIF

Mało kto spodziewał się tak szybkiego rozstrzygnięcia walki Chaela Sonnena (28-13-1) z Mauricio Ruą (21-8). Amerykanin na kilkanaście sekund przed końcem pierwszej rundy zapiął duszenie gilotynowe, które po chwili musiał odklepać „Shogun”.

Komentarze