Cage Warriors 58 – śledź losy Polaków punktualnie od 17:45

24 Sierpień 2013
Cage Warriors 58 – śledź losy Polaków punktualnie od 17:45

Jeżeli jesteście ciekawi poczynań Polaków na gali Cage Warriors 58, zapraszamy do wspólnego oglądania punktualnie od godziny 17:45 TUTAJ, gdzie kartę eliminacyjną otworzy walka Sebastian Romanowski vs. Alex Enlund a później część bardziej oficjalna, czyli główna karta od godziny 19:00 TUTAJ, gdzie w drugiej walce wieczoru zobaczmy ekscytujący pojedynek Michal Andryszak vs. Ion Cutelaba.

Komentarze

 • Pako

  kanał na Facebooku Laughing Hmmm smacznie Applause

 • Pako

  szkoda Romanowskiego……

 • Loku

  Przynajmniej ręka Andryszaka została podniesiona przez sędziego w górę. Ale chyba nie tak sobie wszyscy to wyobrażali…

 • Pako

  Hah aż się zdenerwowałem,już myślałem że dadzą wygraną Cutelabie,,,,a tu ma haha za strzały w tył głowy dyskwalifikacje 🙂 Brawo Longer może i nie satyswakcjonująca wygrana,ale jest!!!Applause

 • Kartel_

  Longer kondycyjnie ładnie wytrzymał 😉 2:30 min. Nie żebym się czepiał, ale tak to wyglądało. Myślałem, ze dadzą Cutelabie zwycięstwo, bo nie wiadomo o co chodziło. Pewnie będzie rewanż, za jakiś czas.

  Ps. Swoja, droga jak oglądam tę galę to z chęcią zobaczyłbym CAGE Warriors w Polsce, ale to chyba, jeszcze za wcześnie, aby atakowali taki kraj jak polska 😉

 • marian19799

  Brawa dla sędziego. Na powtórce wyraźnie widać, że bił Michała w tył głowy. Szkoda, że tak się skończyło. Mam nadzieje, że nic Michałowi się nie stało:)