Chael „dissuje” Shoguna i Wanderleia Silvę

14 Sierpień 2013
Chael „dissuje” Shoguna i Wanderleia Silvę

Milczenie przez sobotnim pojedynkiem z Mauricio Ruą, trwało zbyt długo. Ostatecznie, mistrz ciętej riposty Chael Sonnen, przemówił ponownie.

17-go sierpnia będzie miała miejsce walka i od tamtego momentu „screen savery” w komputerach będą pokazywały twarz Wanderleia Silvy. Bez wycia czy wydymania ust, uderzania pięścią, dukania po angielsku, wywijania pięści, ale obserwującego cały horror jak lekarze próbują obudzić jego małego giermka Shoguna, który popełnił błąd wchodząc mi na drogę prowadzącą do jego szefa, i skończył znokautowany, próbując wytłumaczyć przegraną. Siedząc na stołku w trakcie konferencji prasowej z Wanderleiem w pobliżu, wzywając taksówkę na przepełniony paniką wyjazd na lotnisko, a nawet lepiej bo do doków, aby schować się na pokładzie statku do Brazylii, aby uciec od tego tu gangstera, który ewentualnie zostawi go leżącego twarzą w dół i zakończy jego karierę.

Sonnen niewątpliwie podnosi poprzeczkę w swoich przemowach, ale od pewnego czasu kolejni przeciwnicy udowadniają, że słowa są ostatnim narzędziem jakie pozostało w jego rękach. Amerykanin na pewno zdaje sobie z tego sprawę, że więcej „dużej” szansy nie dostanie, jeżeli przegra sobotni pojedynek. Pozostaje mu ewentualnie podgrzewany od miesięcy pojedynek z Wanderlei’em Silvą.

W razie czego pozostaje plan B, czyli praca w mediach, bądź dla UFC, które od dawna jest zadowolone z pracy jaką wykonuje dla nich Chael Sonnen. Dalszy rozwój sytuacji zostanie jednak zweryfikowany przez wydarzenia z 17-go sierpnia. Czy doczekamy się odpowiedzi Mauricio na powyższe słowa?

Komentarze