Chael „dissuje” Shoguna i Wanderleia Silvę

14 Sierpień 2013
Chael „dissuje” Shoguna i Wanderleia Silvę

Milczenie przez sobotnim pojedynkiem z Mauricio Ruą, trwało zbyt długo. Ostatecznie, mistrz ciętej riposty Chael Sonnen, przemówił ponownie.

17-go sierpnia będzie miała miejsce walka i od tamtego momentu „screen savery” w komputerach będą pokazywały twarz Wanderleia Silvy. Bez wycia czy wydymania ust, uderzania pięścią, dukania po angielsku, wywijania pięści, ale obserwującego cały horror jak lekarze próbują obudzić jego małego giermka Shoguna, który popełnił błąd wchodząc mi na drogę prowadzącą do jego szefa, i skończył znokautowany, próbując wytłumaczyć przegraną. Siedząc na stołku w trakcie konferencji prasowej z Wanderleiem w pobliżu, wzywając taksówkę na przepełniony paniką wyjazd na lotnisko, a nawet lepiej bo do doków, aby schować się na pokładzie statku do Brazylii, aby uciec od tego tu gangstera, który ewentualnie zostawi go leżącego twarzą w dół i zakończy jego karierę.

Sonnen niewątpliwie podnosi poprzeczkę w swoich przemowach, ale od pewnego czasu kolejni przeciwnicy udowadniają, że słowa są ostatnim narzędziem jakie pozostało w jego rękach. Amerykanin na pewno zdaje sobie z tego sprawę, że więcej „dużej” szansy nie dostanie, jeżeli przegra sobotni pojedynek. Pozostaje mu ewentualnie podgrzewany od miesięcy pojedynek z Wanderlei’em Silvą.

W razie czego pozostaje plan B, czyli praca w mediach, bądź dla UFC, które od dawna jest zadowolone z pracy jaką wykonuje dla nich Chael Sonnen. Dalszy rozwój sytuacji zostanie jednak zweryfikowany przez wydarzenia z 17-go sierpnia. Czy doczekamy się odpowiedzi Mauricio na powyższe słowa?

Komentarze

 • Pako

  Shogun odpowie mu pięściami w Octagonie już w Sobotę Laughing a potem Wand

 • metaraon

  Sonen powinien coś nowego wymyslić. Jeszcz na żywo fajnie to potrafi odegrać, ale czyta się to drewno cieżko.

 • Oczekk

  Ja się boje, że Shogun teraz wygra z Chealem, a poźniej Sonnen pokona Wanda, bo będzie walczył wyprowadzony z równowagi jak z Rampage i przejebie .

 • Fox

  Czytam nie nie dowierzam . Slowa ostatnie co zostalo Sonnenowi? Jak ktoś znający się chociaż odrobinę na mma może takie wnioski wyciągnąć po porażce ( z wygrana jedną rudą ) z Sivą. I porażką z Bonesem. Która nota bene została skandalicznie szybko przerwana . Już nawet tłumaczenie dlaczego przyprawia o gorączkę.

  MOD ON: Musisz wyluzować. To po prostu skrót myślowy słów wypowiedzianych przez jego dwóch poprzednich rywali.

 • Stachel

  Nie wiem w czym Sonnen może zagrozizic Shogunowi , stójka odpada w parterze tez raczej go nie widze , nie uda mu sie przelezec na nim 15 min bo Shogun umie walczyc z pleców . Mysle że to sie skończy nokałtem w pierwszej rundzie nie musze mówic na czyją korzyśc

 • Oczekk

  A kursy są i tak po stronie Sonnena, tzw. chodzi mi o to, że jak postawimy na Shoguna to zarobimy. Czyli wg ekspertów (bo ta stawka na podstawie rankingu nie została ustalona, ponieważ Rua jest wyżej w rankingu) Chael to wygra.. A walka będzie w kategorii Light Heavyweight czy Middleweight?

 • Pako

  Na to wygląda że Shogun jest underdogiem….a stawki ustalają bukmacherzy bo oni się na tym znają i także zarobić muszą,walka odbędzie sie w LHW

 • kamerling

  Kursy spadają gdzieniegdzie na Shoguna…

  IMO Sonnen to wygra przez decyzję. 

 • metaraon

  Albo Shogun ustrzeli Chaela, albo Chael wyleży Shoguna 😉

 • kamerling

  Dokładnie.

  Jeżeli Shogun ma wygrać to zrobi to przez KO. Poddanie też wchodzi w grę. Może poddać Sonnena choćby z pleców.

  Sonnen – IMO tylko decyzja. Nie widzę jak kończy Shoguna.