Damian Grabowski na MMA Attack 4

09 Sierpień 2013
Damian Grabowski na MMA Attack 4

Kiedy kilka tygodni temu zadzwoniliśmy do Damiana Grabowskiego (18-1) w sprawie jego potencjalnego występu na MMA Attack 4, ten odrzekł: „Właśnie siedzę z Dariuszem Cholewą i rozmawiamy.” Sytuacja niemal zatoczyła koło, bo pomimo terminu w którym negocjacje upływały, reprezentant opolskiego klubu Lutadores, nadal nie znał jasnej odpowiedzi na zadane pytanie. Dzisiaj, wiemy już na pewno, że „Polish Pitbull” pojawi się w Trójmieście.

Damian Grabowski to jedyny spośród fighterów MMAA, który pojawił się na trzech dotychczasowych edycjach drugiej siły mieszanych sztuk walki w Polsce, jednocześnie pokonując każdego z dotychczasowych rywali.

Ten jeden z najbardziej doświadczonych polskich ciężkich i zawodników z Polski w ogóle, miał zaszczyt wystąpić na amerykańskim Bellatorze czy rosyjskim M-1 Global, gdzie wciąż jest na kontrakcie. W jednym z naszych wywiadów wyznał, że jego cel na najbliższy czas to UFC. Organizacja nie podaje jednak kto będzie rywalem Pitbulla.

Pojedynek na MMA Attack 3 poprzedził wyjazdem do prestiżowego American Kickboxing Academy, gdzie przebywał wraz z Michałem Materlą. Tuż po wyjeździe stwierdził jednak, że wraz z wyjazdem nauczył się wiele, ale jeszcze więcej o własnym organizmie, który był poddany sporym obciążeniem. Z tego też powodu zamierza w przyszłości inaczej rozplanować czasowo tego typu przygotowania.

Komentarze

 • tomox

  mam wrażenie że od początku na mmaa4 było założenie „albo freak fight, albo Grabowski”, to by tłumaczyło dlaczego tak długo nie ogłaszano ani jednego ani drugiego aż do dzisiaj, liczę na to że jeśli jest Grabowski to freaka nie będzie, a jeśli już będzie to powinni w nim uczestniczyć ludzie którzy chcą się bić, nie to co ostatnio, no ale sprzedaż biletów wg podglądu na eventim.pl idzie słaaabiutko, więc kto wie czy nie wyskoczą z tym „freak fightem ratunkowym”

 • Pako

  IMO pan Dariusz stara ratować sie ten event….ale fajnie bedzie Sobotta i Grabowski jestem bardzo zadowolony

 • zenek

  Jak mnie wkurza pisanie IMO pako nie mniej do mnie złosci ale piszesz to juz praktycznie od kilku postow w praktycznie w kazdym. Również się ciesze ze Graba i Sobotta wystapia tylko Damian niech sie pokaze z lepszej strony niz ostatnio bo ciezko mu szlo w tej walce a wynik mogl isc na korzysc dwoch stron .

 • deh502

  Gdyby Grabowski ze Stavrosem nie walkczył w Polsce z polskimi sędziami nie wygrał by tej walki. Sam punktowałem dla economou. No ale tu jest polska i tu sie punktuje patriotycznie.

 • Oczekk

  haha Zenek, Pako w każdym poście pisze IMO, ja już nic nie chciałem mówić bo lubię jego posty mimo tego tekściku. Każdy ma prawo pisać jak chce, raz mnie też poniosło jak ktoś ciągle pisał DVD jak tylko była mowa o Thompsonie. Na tym forum widocznie dużo jest takich gagatków, bo ciągle widzę jak ktoś swoje firmowe słówka pisze. ; D

 • Pako

  Oczekk luzik 🙂 widze że chociaż ty wiesz o co kaman 🙂

 • Dudek

  Jeśli ma być jakaś „dziwna walka” to na prawdę musiała to by być petarda. Jakoś coraz słabiej widzę powodzenie tej gali od strony finansowej. Chociaż sportowo jest świetnie.

 • Pako

  Warszawy od razu nie zbudowano Laughing no troche za ostro lecą bo robią naprawde duże eventy z dobrymi nazwiskami i to się im jak narazie pewnie nie zwraca,lecz w przyszłości MMAA może sobie wyrobić niezłą renomę….