Irokez na bezpiecznej pozycji względem KSW wg włodarzy Konfrontacji

10 Sierpień 2013
2
Irokez na bezpiecznej pozycji względem KSW wg włodarzy Konfrontacji

Wrześniowa gala byłaby pierwszym występem obecnego mistrza wagi lekkiej KSW, od czasu gdy w grudniu zdobył pas. Mamy więc na pewno okres 10 miesięcy bez walki a teraz, gdy przedłuża się jego kontuzja, czas ten może ulec znacznemu wydłużeniu. Czy organizacja ma jakiś plan B na wypadek dłuższej absencji Macieja Jewtuszko? Postanowiliśmy się dowiedzieć u źródła.

Typowa dla Berserkers Team charyzma trenujących tam fighterów, zdobywa Irokezowi (10-2) coraz większą popularność do tego stopnia, że nawet przedłużająca się nieobecność, zostanie mu wybaczona. Wie o tym również Maciej Kawulski, który w pochlebnych słowach wypowiedział się w powyższej kwestii:

Trudność tej sytuacji polega na tym, że Irokez ma pas. Natomiast ja mogę powiedzieć, że to jest jeden z moich ulubionych fighterów na kontrakcie z KSW. Będę robił wszystko i będę wspólnie z Martinem tak długo czekał, aż Irokez powie, że będzie gotowy, to wówczas damy mu tą walkę. A jeżeli ta kontuzja potoczy się tak, że uniemożliwi mu kontynuowanie jego kariery lub ją na jakiś czas zatrzyma, to będziemy szukali takich rozwiązań, które nie będą dla niego krzywdzące. Przede wszystkim życzymy mu zdrowia, to jest najważniejsze. Cała reszta to jest rozrywka i sport, a jego zdrowie i życie jest najważniejsze.

Słabą stroną jest oczywiście to, że ta walka się nie odbędzie, ale nie mamy żadnych pretensji. No po prostu nie możemy mieć. Szkoda jedynie, że już tyle razy wierzyliśmy, że Irokez w końcu będzie na ringu a jego ciągle nie ma, że tak się to niefortunnie układa. Kontuzja jednak jest poważna.

Przedwczoraj Maciej wydał oficjalne oświadczenie w sprawie odnawiającej się kontuzji kolan, które ostatecznie pozbawiło go szansy prawidłowych przygotowań do pojedynku z Andre Winnerem (15-7-1). Zamiast niego, federacja zdecydowała się postawić na młodego Mateusza Gamrota (4-0).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

2
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
endriuPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
endriu
Gość
endriu
Offline

Gamrota*

Pako
Gość
Pako
Offline

to dobrze że Kawul nie ma nic do Maćka 😀 albo to tylko takie medialne gadanie ……